Connect with us

MOBILZONE

PrivatBank або Monobank: яку кредитну карту вибрати

Опубліковано

PrivatBank або Monobank: яку кредитну карту вибрати

В Україні є безліч банків, з яких, безумовно, найпопулярнішим є PrivatBank, чиї послуги використовують більшість громадян України. Іншим популярним банком, який в останні роки стрімко набирає обертів, є Monobank. Варто розібратися, який банк все-таки краще, і чиї послуги варто використовувати.

Наскільки швидко можна отримати карту Mono і Privat? Для отримання картки ПриватБанку треба всього-лише дійти з паспортом і ID-кодом до найближчого відділення і там буквально за лічені хвилини оформити карту. У ситуації з Monobank все інакше – не сказати, що складніше, але по-іншому. Спочатку потрібно завантажити мобільний додаток, оскільки Monobank позиціонується, як “Банк в твоєму кишені”, після чого завантажити в додаток скани всіх документів. Після цього можна або прийти в пункт видачі і отримати карту, або замовити кур’єрську доставку. В цьому плані PrivatBank надає послуги швидше, тому перший бал йде йому.

Вартість обслуговування у банків однакова – за нього не треба платити взагалі. І у того, і в іншого є рішення з іменними картками, випуск яких коштує 150 гривень, а також інші, більш ексклюзивні рішення, тому тут паритет.

А ось в плані пільгового періоду Monobank виграє – у нього він становить 62 днів проти 55 днів у Privat’а. Всі гроші, витрачені в рахунок кредитних коштів в Privat’е, потрібно повернути до 25 числа (в залежності від місяця), в Mono – просто до кінця місяця. Поки що у кожного банку по балу.

PrivatBank або Monobank: яку кредитну карту вибрати
З поповненням все досить цікаво – PrivatBank має явну перевагу в плані кількості терміналів – вони буквально на кожному кроці, через що їх можна швидко знайти в разі потреби. У Mono в цьому плані все трохи складніше – вам або доведеться шукати термінали iBox, ТАСкомбанк або Universal Bank, або скористатися терміналами інших банків, заплативши при цьому комісію 0.5%. При цьому перекази з картки на картку реалізовані більш зручно саме у Mono, тому тут, знову ж таки, паритет.

Відсоток на залишок вище у Mono – 10% проти 7% річних у Privat’а відповідно. Також в разі виходу за ліміти пільгового періоду, в PrivatBank стягується щомісячно 3.6% від суми заборгованості, а у Mono – 3.2%. Таким чином ми додаємо ще 2 бали Mono і рахунок тепер 4: 2 на його користь.

У Mono є ще одне відчутну перевагу – справжній кешбек від 1% до 20%, залежно від категорії товару, в той час як PrivatBank має лише програму “Бонус Плюс”, в рамках якої можна отримати саме бонуси, а не живі гроші – ще один бал для Mono.

І PrivatBank, і Mono дозволяють здійснювати безконтактні платежі, але у Mono навіть в стандартній карті є чіп для безконтактної оплати, в Privat ж потрібно спочатку оформити іменну за 150 гривень, що потрібно не кожному. Також Mono виграє в плані можливостей зв’язку – вони є в будь-якому популярному мессенджере або соцмережі.

В результаті Monobank виграв з рахунком 8: 2, і можна впевнено сказати, що їх кредитна карта краще.

Facebook Comments Box

MOBILZONE

Xiaomi показала машину для прання та сушіння білизни з функцією чищення парою

Опубліковано

Xiaomi показала машину для прання та сушіння білизни з функцією чищення парою

Компанія Xiaomi випустила нову машину для прання та сушіння білизни з прямим приводом та 10-річною гарантією на інверторний двигун. Також вона вміє стерилізувати одяг за допомогою пари, має 26 режимів та підтримує віддалене керування.

Xiaomi Mijia 12kg Washer Dryer може вмістити 12 кг білизни для прання та 9 кг – для сушіння. При цьому глибина корпусу складає 610 мм. Машинка оснащена інверторним двигуном із прямим приводом Direct Drive із частотою обертання до 1200 об/хв. Можна вибрати одну з 26 програм прання та сушіння. Наприклад, за типом тканини або видом одягу: підтримується прання пуховиків, спортивного, шовкового або вовняного одягу. А для білизни з невеликими забрудненнями підійде швидкий 15-хвилинний режим.

Під час сушіння машина в реальному часі контролює нагрівання та вологість повітря в барабані та зменшує температуру у разі перегріву, щоб одяг не постраждав. Швидкість повітряного потоку становить 14,5 м/с, а швидкість сушіння, за словами компанії, зросла на 14%, порівняно з попередніми моделями. Також одяг можна стерилізувати за допомогою пари. Крім видалення запахів, 99,999% мікробів та вірусів, він частково розгладжує тканину.

Також є режим високотемпературного очищення барабана, ополіскування ущільнювача дверцят, а в деяких місцях застосовані антибактеріальні матеріали. Керувати машинкою можна за допомогою звичної панелі або віддалено через смартфон завдяки HyperOS. Підтримуються планування прання на 24 години, сповіщення про завершення та голосове керування через помічника XiaoAI. З інших можливостей виробник виділяє додавання білизни під час прання та підсвічування барабана.

Машинка продається у Китаї за $264.

Facebook Comments Box
Читати далі

MOBILZONE

Податкова перевіряє рахунки українців і вимагає пояснити джерела доходів: подробиці

Опубліковано

Все частіше українці отримують листи від Державної податкової служби (ДПС) з проханням надати пояснення щодо походження коштів на їхніх рахунках.

Все частіше українці отримують листи від Державної податкової служби (ДПС) з проханням надати пояснення щодо походження коштів на їхніх рахунках. Зазначається, що лише у травні таких листів було надіслано 391 особі, після чого всі вони зареєструвалися як ФОП.

У ДПС підтвердили, що дійсно здійснюють моніторинг надходжень на рахунки громадян. Якщо виявляються часті платежі, що мають ознаки підприємницької діяльності без офіційної реєстрації, податкова надсилає вимогу з’ясувати джерело доходу.

Загалом з початку тотального моніторингу 3 000 громадян отримали відповідні листи з проханням надати пояснення щодо отриманих коштів.

«Мета таких повідомлень більше інформаційна. Територіальні підрозділи ДПС опрацьовують отримані дані. За результатами цього процесу 391 особа вже зареєструвала ФОП. Це свідчить про ефективність комунікації з бізнесом та його контролю», – прокоментували у відомстві.

Наразі податкова готує ще близько 700 нових звернень до осіб, у яких виявлені ознаки ведення підприємницької діяльності без відповідної реєстрації. У більшості випадків ідеться про незначну кількість переказів на невеликі суми, однак ця інформація фіксується для подальшого аналізу та контролю.

Нагадуємо, що з 1 березня поточного року податківці отримують із Системи обліку РРО дані про:

  • громадян, які систематично отримують перекази за продані товари через такі платформи я ОЛХ, NovaPay, Prom.ua тощо
  • ФОПів, що приймають кошти без реєстрації РРО чи ПРРО.

Натомість, чимало українців зацікавило, чи потрібно сплачувати податки з продажу особистих речей (наприклад, одягу чи побутової техніки) через онлайн-майданчики. На це відповіла народна депутатка Ольга Василевська-Смаглюк (з партії «Слуга народу»), зазначивши: податкова розглядає систематичний продаж як регулярну реалізацію однотипної продукції. Відповідно, продаж особистих речей не має підпадати під податкові санкції.

У ДПС також уточнили, що українців не штрафують за продаж особистих речей через сайти на кшталт OLX, Prom чи соціальні мережі. Тільки масові продажі та збут однорідного товару підпадає під моніторинг.

Facebook Comments Box
Читати далі

MOBILZONE

В українських школах зʼявляться платні послуги: нове рішення Уряду

Опубліковано

В українських школах зʼявляться платні послуги: нове рішення Уряду

В Україні починають діяти нові правила щодо фінансування деяких шкільних послуг. Відтепер державні заклади загальної середньої освіти та комунальної форми власності зможуть офіційно надавати частину своїх послуг на платній основі. Таке рішення ухвалив Кабінет Міністрів України.

Уряд пояснює нововведення необхідністю модернізації освітньої системи відповідно до сучасних потреб. Йдеться зокрема про зміну ринку праці, а також зростання попиту з боку учнів і батьків на додаткові освітні послуги. У Міністерстві освіти зазначають, що платні послуги сприятимуть розширенню можливостей шкіл.

Що саме стане платним

Нові правила передбачають, що окремі освітні та супровідні послуги можуть оплачуватися не з бюджету, а за рахунок добровільних внесків батьків або інших джерел фінансування.

До таких послуг належать:

  1. додаткові предмети, які не входять до обов’язкової програми, але є затребуваними (наприклад, програмування, друга іноземна мова, підготовка до ЗНО/НМТ);
  2. процедури визнання неформальної або здобутої за кордоном освіти, якщо учень навчався на курсах чи в іншій країні та хоче зарахувати ці знання офіційно;
  3. кваліфікаційні іспити й практичні завдання для спеціальностей на кшталт медичних, фармацевтичних або реабілітаційних, якщо підготовка проходила за межами України;
  4. послуги груп подовженого дня поза межами безкоштовного часу, зокрема у вечори, вихідні та святкові дні.

Натомість безкоштовними залишаться всі предмети, що входять до базового навчального плану, а також основні адміністративні та освітні процеси. Закон гарантує безкоштовний доступ до початкової, базової та повної загальної середньої освіти для всіх дітей.

Хто встановлює вартість

Ціни на платні послуги визначатимуть безпосередньо самі заклади освіти, але затверджуватимуть їх органи місцевого самоврядування або засновники шкіл. При цьому участь у таких послугах є виключно добровільною. Уряд наголошує: базова освіта буде доступною для всіх дітей незалежно від фінансового стану родини.

Facebook Comments Box
Читати далі
Advertisement
Xiaomi показала машину для прання та сушіння білизни з функцією чищення парою
MOBILZONE7 години тому

Xiaomi показала машину для прання та сушіння білизни з функцією чищення парою

Все частіше українці отримують листи від Державної податкової служби (ДПС) з проханням надати пояснення щодо походження коштів на їхніх рахунках.
MOBILZONE11 години тому

Податкова перевіряє рахунки українців і вимагає пояснити джерела доходів: подробиці

В українських школах зʼявляться платні послуги: нове рішення Уряду
MOBILZONE14 години тому

В українських школах зʼявляться платні послуги: нове рішення Уряду

Український оператор Kyivstar стане першою компанією в Європі, що впровадить мобільні послуги Starlink від SpaceX. Про це повідомив генеральний директор компанії Олександр Комаров в інтерв’ю для Reuters у Римі.
MOBILZONE15 години тому

Starlink у смартфонах українців: Kyivstar анонсував запуск прямого супутникового зв’язку

Lifecell та monobank допоможуть абонентам залишитися на зв'язку: інтернет більше не потрібен
MOBILZONE16 години тому

Lifecell та monobank допоможуть абонентам залишитися на зв’язку: інтернет більше не потрібен

Lifecell надає абонентам до 800 гривень на рахунок: як скористатися послугою
MOBILZONE18 години тому

Lifecell надає абонентам до 800 гривень на рахунок: як скористатися послугою

Київстар введе додаткову плату: абонентам знімуть 70 грн за нову послугу
MOBILZONE18 години тому

Київстар введе додаткову плату: абонентам знімуть 70 грн за нову послугу

Стартували глобальні продажі Hisense 116UX Mini-LED з величезним 116-дюймовим екраном: ціна і характеристики
MOBILZONE1 день тому

Стартували глобальні продажі Hisense 116UX Mini-LED з величезним 116-дюймовим екраном: ціна і характеристики

Україна запускає мобільний інтернет Starlink: коли буде доступний
MOBILZONE1 день тому

Україна запускає мобільний інтернет Starlink: коли буде доступний

У Міноборони уточнили, хто зможе в тилу заробляти 100 тисяч і не попасти на фронт
MOBILZONE2 дні тому

У Міноборони уточнили, хто зможе в тилу заробляти 100 тисяч і не попасти на фронт

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.