Connect with us

MOBILZONE

Xiaomi Redmi 9 і Redmi Note 9 стануть найкращими бюджетними смартфонами 2020 року

Опубліковано

Xiaomi Redmi 9 і Redmi Note 9 стануть найкращими бюджетними смартфонами 2020 року

Попит на мобільні пристрої поступово зростає, тому що все більше людей за рахунок смартфонів можуть відмовитися від використання безлічі інших електронних пристроїв, в тому числі телевізорів, комп’ютерів та інших гаджетів. Пов’язано це з тим, що їх функціональні можливості щорічно розширюються, тому необхідність у використанні інших пристроїв відпадає цілком і повністю. Якщо ще п’ять років тому бюджетні моделі телефонів були просто жахливими за сукупністю якостей, будучи нездатними навіть справлятися зі звичайними повсякденними завданнями, то тепер все інакше, тому що їм під силу вже навіть те, на що здатні раніше були лише флагмани. Такі новинки, як Xiaomi Redmi 9 і Redmi Note 9, все це в повній мірі доведуть всьому світу, а їх вихід трапиться вже через кілька тижнів.

Спочатку компанія-виробник збиралася представити ці смартфони громадськості ще в першій половині лютого, проте через складнощі з виробництвом і роботою магазинів, виникла яка через коронавируса, від подібних планів довелося відмовитися на невизначений термін. За даними інсайдерів, уявити такі телефони бюджетного рівня тепер можуть на початку березня, але за умови, якщо проведення такого роду заходів, тобто великих презентацій, стане можливим, так як зараз влада Китаю будь-які масові зібрання людей заборонили в цілях безпеки населення. Втім, нехай ці мобільні пристрої ще й не представили офіційно, але вже відомо про те, чим вони зможуть порадувати покупців.

За наявними зараз даними, смартфони Xiaomi Redmi 9 і Redmi Note 9 будуть відрізнятися один від одного розмірами, технічним оснащенням і ціною. Так, старша модель виявиться дорожче, а молодша навпаки дешевше, будучи здатною похвалитися меншою продуктивністю і тільки потрійний основною камерою, тоді як в моделі Note фотокамера на тильній частині виявиться четверний. Обидва телефони отримають IPS-екран, а сканер відбитків пальців виявиться вбудований в бічну кнопку управління живленням, нехай спочатку компанія і планувала впровадити його в дисплей за рахунок нової технології. На жаль, але інтегрувати дактилоскопічний модуль в матрицю такого виду у неї не вийшло з якихось причин. Серед інтерфейсів в новинках користувачів чекають USB Type-C і 3,5 мм для навушників, тому проблем з підключенням таких абсолютно точно не буде.

Нові смартфони китайської корпорації Xiaomi виявляться побудовані на базі процесорів Qualcomm з лінійки Snapdragon, причому в обох випадках вони будуть восьмиядерними, але більш точних відомостей поки що ще немає. Корпус мобільних пристроїв буде виготовлений із загартованого скла Corning Gorilla Glass 5, а однією з головних «фішок» новинок стане чіп NFC, за рахунок якого їх власники зможуть запросто використовувати платіжну систему Google Play для оплати покупок і послуг в магазинах, а також проїзду в громадському транспорті, коли в цьому виникає необхідність. За співвідношенням ціни і якості краще Redmi 9 і Redmi Note 9 на ринку не буде нічого, принаймні станом на момент їх запуску в продаж. Новинки будуть коштувати не більше ніж $ 350, тому дозволити собі їх покупку зможуть всі бажаючі.

Facebook Comments

MOBILZONE

Київстар запустив супервигідну акцію: лише 50 гривень на місяць

Опубліковано

Київстар запустив супервигідну акцію: лише 50 гривень на місяць

Ідеальна пропозиція для студентів, фрілансерів та родин, які цінують швидкий і стабільний зв’язок за доступною ціною. З 1 квітня 2025 року мобільний оператор Київстар презентував новий тарифний план для нових абонентів — «Нагода», а також стартував акцію «Гігабітний бонус», що триватиме до 30 червня. Обидві пропозиції спрямовані на користувачів, які ще не підключали Домашній Інтернет від Київстару за своєю адресою протягом останніх шести місяців.

Тариф «Нагода»: що входить у пропозицію

Новий тариф розрахований на тих, хто хоче отримати якісний інтернет за максимально вигідною ціною. Умови такі:

  • Вартість: перші 6 місяців — лише 50 грн/міс, далі — 100 грн/міс;

  • Швидкість інтернету — до 100 Мбіт/с;

  • Бонус: безкоштовний доступ до швидкості до 1 Гбіт/с на 3 місяці.

Це — чудовий варіант для навчання, роботи з дому, розваг або перегляду відео без затримок.

Важливо: підключення можливе лише за наявності технічного покриття та за умови, що на вказаній адресі не було чинного договору на Домашній Інтернет від Київстару останні 6 місяців.

«Гігабітний бонус»: ще більше швидкості без доплат

Паралельно з тарифом «Нагода» діє весняна акція «Гігабітний бонус» — вона надає новим користувачам інтернет зі швидкістю до 1 Гбіт/с безкоштовно.

Акція діє з 1 квітня по 30 червня 2025 року, і передбачає такі умови:

  • абонент не користувався пакетами «Гігабіт» чи «Спробуй Гігабіт» раніше;

  • за адресою підключення доступна гігабітна швидкість;

  • для участі потрібно підключити комплексний тариф: «Удача» або «Все разом Перевага», що включають мобільний зв’язок, Домашній Інтернет та доступ до Київстар ТБ.

У разі дотримання всіх умов клієнт отримає 1 рік користування гігабітним інтернетом без додаткової оплати.

Як підключитися

Оформити заявку можна:

  • на офіційному сайті Київстару;

  • у фірмових магазинах оператора.

Фахівці перевірять технічну можливість підключення та виконають встановлення за адресою.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Без винятків і привілеїв: в Офісі президента говорять про нову мобілізацію

Опубліковано

Без винятків і привілеїв: в Офісі президента говорять про нову мобілізацію

В Україні необхідно радикально змінити підхід до служби у війську та мобілізації. Воювати повинні всі громадяни, зокрема ті, хто претендує на посади в державному секторі. Потрібно позбутися парадоксу, коли ЗСУ користуються загальним захопленням, але власних чоловіків на фронт не пускають. Українці повинні усвідомити, що захист країни — це не лише конституційний обов’язок, а й глибоке розуміння цієї відповідальності.

Про необхідність кардинальних змін у сфері військової служби та мобілізації заявив заступник керівника Офісу президента України, полковник Павло Паліса. Він зазначив, що важко зрозуміти, чому людей треба примушувати захищати свою країну. Росія залишатиметься сусідом України на завжди, і це стане реальністю для наших дітей і внуків.

Мене особисто слово «мобілізація» викликає певне відчуття відторгнення. Важко прийняти, чому потрібно примушувати людей захищати свою державу, народ, родину, район, область. Це реальність, від якої не втекти. З півночі, сходу і півдня ми оточені агресивним сусідом і цю реальність нам потрібно прийняти“, – сказав Паліса.

Заступник керівника Офісу президента підкреслив, що війна — це обов’язок усіх громадян без винятку, особливо тих, хто претендує на державні посади.

Моя пропозиція така: якщо ти хочеш працювати в державному секторі або отримувати заробітну плату з бюджету, ти маєш пройти службу. Це стосується і чоловіків, і жінок. Вони повинні підписати короткостроковий контракт, пройти базову військову підготовку та отримати відповідні знання, – додав він.

Паліса звернув увагу, що в Україні існує парадокс: люди захоплюються ЗСУ, але не відпускають своїх чоловіків на фронт через страх і побоювання за їх життя, а також через страх, що ніхто не подбає про дітей.

Усі люблять ЗСУ, називають військових «нашими сонечками», але при цьому можна почути: «Чоловіка не пущу». Чому? Бо є страхи, що його там вб’ють, а хто буде годувати дітей? Або що командири погані, і це просто м’ясорубка. Це страхи, які живляться чутками чи дезінформацією. Однак, якщо й чоловік і жінка пройдуть службу за контрактом, вони побачать усе на власні очі — і ставлення змінюється”, – зазначив Паліса.

Про подібну ситуацію говорив і старший лейтенант Микола Мельник, який також зазначив, що мобілізація повинна стати справою для всіх, незалежно від соціального статусу. Він зауважив, що ЗСУ нагадують селянсько-робітничу армію, оскільки серед військових практично немає дітей посадовців чи багатих громадян. Це безпосередньо впливає на процес мобілізації і якщо корупцію в цій сфері не подолати, то доведеться знижувати вік мобілізації до 18 років.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Київстар гарантує українцям річне поповнення рахунку: плати креативом замість гривень

Опубліковано

Київстар гарантує українцям річне поповнення рахунку: плати креативом замість гривень

Мобільний оператор Київстар оголосив конкурс на створення слогану, запросивши своїх клієнтів поділитися креативними ідеями. Переможця обіцяють нагородити річним поповненням рахунку. Про ініціативу компанія повідомила на своїй сторінці у TikTok, де користувачі одразу почали ділитися своїми варіантами.

Частина запропонованих слоганів виявилася дійсно дотепною та оригінальною. Проте багато користувачів використали цю можливість, щоб висловити своє розчарування сервісом, обертаючи слогани у влучний сарказм.

Ось декілька із найяскравіших і найсміливіших варіантів:

  1. «Київстар — множимо ціни, ділимо якість»
  2. «Наш зв’язок – як твій колишній: то є, то нема, і завжди дорого обходиться»
  3. «Ми піднімали тарифи ще до Трампа. Київстар — випереджаємо тренди»
  4. «Київстар — наші тарифи ростуть, як чужі діти»
  5. «Наше перше імʼя — якість, друге — погана»
  6. «Київстар — зв’язок із перервами на роздуми»
  7. «Поповнюй собі баланс — віддавай весь аванс»
  8. «Київстар — як перше кохання: обіцяє багато, а дає мало»
  9. «Київстар — будь розумний, не обирай нас»
  10. «Космічний тариф за ваше “Алло!? Повтори, Київстар не ловить”»

Попри хвилю критики, представники оператора реагували на негатив конструктивно — запитували деталі щодо скарг і уточнювали, де саме виникають проблеми зі зв’язком або тарифами.

Деякі користувачі, своєю чергою, стали на захист компанії, зазначаючи, що у багатьох регіонах Київстар надає стабільний зв’язок, а тарифікація — конкурентна.

Конкурс триває, і хто знає — можливо, саме з цього шквалу іронії з’явиться той самий слоган, який компанія використає у своїй рекламі. Щоб залишити свій коментар і попробувати виграти приз річне поповнення рахунку, можете перейти за цим посиланням на Тік -Ток сторінку мобільного оператора Київстар.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement
Київстар запустив супервигідну акцію: лише 50 гривень на місяць
MOBILZONE2 години тому

Київстар запустив супервигідну акцію: лише 50 гривень на місяць

Без винятків і привілеїв: в Офісі президента говорять про нову мобілізацію
MOBILZONE4 години тому

Без винятків і привілеїв: в Офісі президента говорять про нову мобілізацію

Київстар гарантує українцям річне поповнення рахунку: плати креативом замість гривень
MOBILZONE5 години тому

Київстар гарантує українцям річне поповнення рахунку: плати креативом замість гривень

В ПриватБанку і Ощадбанку розповіли чи зняли вони ліміти
MOBILZONE7 години тому

В ПриватБанку і Ощадбанку розповіли чи зняли вони ліміти

Київстар готує зміни в тарифах: залишилось 2 дні
MOBILZONE8 години тому

Київстар готує зміни в тарифах: залишилось 2 дні

Отримати водійські права без ВЛК не вийде: що відомо
MOBILZONE9 години тому

Отримати водійські права без ВЛК не вийде: що відомо

Як безкоштовно прискорити домашній інтернет, змінивши лише одне налаштування
MOBILZONE11 години тому

Як безкоштовно прискорити домашній інтернет, змінивши лише одне налаштування

Через мобілізацію у Львові не виїхали маршрутки: водії бояться виходити на рейс
MOBILZONE1 день тому

Через мобілізацію у Львові не виїхали маршрутки: водії бояться виходити на рейс

"Нова пошта" збільшила деякі тарифи: що змінилося
MOBILZONE1 день тому

“Нова пошта” збільшила деякі тарифи: що змінилося

ТЦК зможуть ставити на облік всіх військовозобов’язаних чоловіків за кордоном: що зміниться
MOBILZONE1 день тому

ТЦК зможуть ставити на облік всіх військовозобов’язаних чоловіків за кордоном: що зміниться

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.