Попит на спортивні браслети по всьому світу дуже і дуже стрімко зростає, тому що за останні два роки їх стали купувати в цілих п’ять разів частіше, ніж раніше, і це цілком собі реальний факт, який вже підтвердили багато великі магазини. Кращою на ринку моделлю в даний час по співвідношенню ціни і якості є Xiaomi Mi Band 4, який пропонує безліч можливостей за скромну суму грошей, однак є у цього фітнес-трекера і один значний недолік, через який його не можна назвати надто вже привабливим для жителів України, Європи, США та багатьох інших країн світу за межами Китаю. На щастя, компанія-виробник даного наручного гаджета зрозуміла свою помилку і вирішила виправити її в моделі Xiaomi Mi Band 5, реліз якої відбудеться вже в середині цього 2020 року.
Як все напевно добре знають, у фітнес-трекер Xiaomi Mi Band 4 встановлений кольоровий екран сенсорного типу, а прикритий він загартованим склом. За рахунок великої кількості різних сенсорів і датчиків даний спортивний браслет може відстежувати фізичну активність, стежити за якістю сну, займатися цілодобовим моніторингом пульсу, відображати повідомлення з телефону, запускати вібрацію при вхідних дзвінках, управляти відтворення музики на мобільному пристрої, а також, крім того, здійснювати цілу масу інших дій, роблячи все це без зайвих складнощів і обмежень. Все це даний трекер пропонує всього-на-всього за 169 юанів, тобто за 29 доларів, у скільки цей наручний гаджет оцінюється в Китаї, якщо говорити про офіційні магазини компанії-виробника.
Існує просунута версія цього трекера, яка володіє чіпом NFC. Такий можна використовувати для оплати покупок в магазинах і проїзду в громадському транспорті, що вкрай активно роблять жителі Китаю, проте трекер прив’язаний до платіжної системи Mi Pay, а вона працює виключно на китайській території. У підсумку, як наслідок, даний наручний гаджет можна використовувати в повній мірі лише на території Піднебесної, тоді як в інших державах він не працює жодним чином, але в моделі Xiaomi Mi Band 5 все зміниться. Як вже повідомило безліч надійних джерел, цей трекер отримає підтримку міжнародної платіжної системи Google Pay, яка повноцінно працює в Європі, США, Україні, Австралії і безлічі інших держав, жителі яких за рахунок цього зможуть використовувати цей наручний гаджет для оплати будь-яких товарів.
Цілком собі очевидно, що саме урізаний NFC по частині програмних можливостей є найголовнішим і основним недоліком браслета Xiaomi Mi Band 4, але в новій моделі, яка вийде вже менш ніж через півроку, ситуація зміниться, тому що в цій моделі цей самий чіп виявиться повноцінним , будучи здатним припустити повний набір всіх необхідних функціональних можливостей, пов’язаних з оплатою покупок в магазинах, проїзду в громадському транспорті і, крім того, входу в різні будівлі, використовуючи Xiaomi Mi Band 5 в якості цифрового пропуск . При цьому, що вкрай важливо, новий наручний гаджет від китайської корпорації буде коштувати рівно стільки ж, тільки є доплачувати за нього грошові кошти не доведеться, і це абсолютно точно порадує всіх покупців, адже чим менше коштує такий браслет, тим більше людей захочуть викласти за нього свої гроші.