Connect with us

MOBILZONE

TCL WQ Gaming Tablet Display: екран з частотою оновлення 240 Гц

Опубліковано

Китайський блогер та інсайдер @Digital Chat Station поділився на Weibo фотографіями, зробленими на стенді TCL Display Technology. Прототип дисплея, який називається WQ Gaming Tablet Display, має діагональ 10,8 дюйма і відрізняється високою частотою оновлення кадрів.

Матриця має здатність 2560 × 1600 (~ 280 ppi). Екран має максимальний рівень яскравості 500 ніт і колірну гамму DCI-P3. Час відгуку (grey-to-grey) становить 2 мс, а максимальна частота оновлення – 240 Гц.

Зазвичай така висока частота зустрічається в ігрових моніторах топового рівня, але TCL впровадила її в невеликі розміри. Такий дисплей може з’явитися у комерційних планшетах в найближчому майбутньому. Імовірно, вони будуть позиціонуватися як ігрові.

У картці поряд з прототипом також зазначено, що рамки пристрою навколо дисплея складають 1,5 мм, а діаметр вирізу для фронтальної камери – 3,5 мм.

Facebook Comments

MOBILZONE

Смартфони Samsung подорожчають вже цього року

Опубліковано

Смартфони Samsung подорожчають вже цього року

Компанія Samsung заявила про можливе зростання цін на свою продукцію, що пов’язано з подорожчанням ключових компонентів. Про це повідомив фінансовий директор компанії Сун Чхоль Пак.

За його словами, вартість критично важливих комплектуючих, зокрема для флагманських смартфонів, зростає через міжнародні торгові обмеження. Так звані «торгові війни» та запровадження мит між країнами спричинили значне підвищення виробничих витрат, що вже вплинуло на ринок електроніки в цілому.

Samsung не єдина компанія, що стикається з такими викликами — останнім часом низка великих виробників вже оголосила про підвищення цін. У Samsung попереджають: аби зберегти прибутковість, доведеться коригувати ціни на продукцію.

Водночас у компанії зазначають, що намагатимуться стримувати зростання вартості, щоб уникнути падіння попиту. «Ми прагнемо мінімізувати зміни цін, аби не втратити лояльність покупців», — додав Пак.

Зміни тарифів можуть торкнутися не лише смартфонів, але й інших споживчих пристроїв. Втім, деякі продукти залишаться у звичному ціновому діапазоні. Так, згідно зі свіжим звітом, новий Galaxy Watch Ultra 2, який має з’явитися цього року, коштуватиме стільки ж, як і його попередник.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Як легко підвищити собі пенсію в Україні: деталі

Опубліковано

Як легко підвищити собі пенсію в Україні: деталі

Багато українців, наближаючись до пенсійного віку, прагнуть забезпечити собі вищі пенсійні виплати. У зв’язку з цим Пенсійний фонд України надав роз’яснення щодо можливості підвищення майбутньої пенсії шляхом добровільних внесків.

Як повідомили в пресслужбі ПФУ, один із громадян звернувся із запитом, чи дозволено сплачувати добровільні внески до Пенсійного фонду, перебуваючи за кордоном, та яка сума таких внесків є мінімальною.

У ПФУ відповіли: кожен громадянин України має право добровільно сплачувати внески до Пенсійного фонду, незалежно від місця перебування. Основною умовою є наявність даних про особу в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування і відсутність реєстрації як платника на момент сплати внеску.

Громадянин сам обирає частоту та розмір добровільних платежів, виходячи з власних фінансових можливостей. Водночас для зарахування повного місяця до страхового стажу сума внеску має становити не менше мінімального страхового внеску — це 22% від мінімальної зарплати, тобто 1 760 грн (при мінімальній зарплаті 8 000 грн).

У разі сплати меншої суми, до стажу зараховується пропорційна частина місяця відповідно до розміру внеску.

Якщо особа вже є застрахованою — тобто офіційно працевлаштована, і за неї сплачує внески роботодавець — додаткові добровільні платежі позитивно впливають на розмір майбутньої пенсії, оскільки підвищують загальний дохід, який враховується при її розрахунку.

Щоб долучитися до добровільної участі у пенсійному страхуванні, потрібно укласти договір з Пенсійним фондом. Це можливо лише в електронному форматі через офіційний вебпортал ПФУ: www.portal.pfu.gov.ua.

Процедура укладання договору передбачає:

  • Вхід до особистого кабінету на вебпорталі;
  • Вибір опції “Договір на добровільну участь”;
  • Заповнення відповідної форми;
  • Підписання договору за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП).

Добровільні внески сплачуються у строки, які особа визначає самостійно. Детальний алгоритм оформлення договору можна переглянути у відеоінструкції на порталі.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

ТЦК визнали, що не мають права затримувати громадян – це суперечить закону

Опубліковано

Представники територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК) не мають законних повноважень затримувати людей. Такий офіційний висновок надав Одеський ТЦК у відповіді на адвокатський запит, про що повідомляє Новини N.

Представники територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК) не мають законних повноважень затримувати людей. Такий офіційний висновок надав Одеський ТЦК у відповіді на адвокатський запит, про що повідомляє Новини N.

У документі йдеться, що згідно з чинним законодавством України, працівники ТЦК не мають права самостійно затримувати, силоміць доставляти до центрів призовників, військовозобов’язаних або резервістів. Такі дії можуть здійснювати виключно уповноважені органи — насамперед Національна поліція, і лише в межах правових процедур.

Представники територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК) не мають законних повноважень затримувати людей. Такий офіційний висновок надав Одеський ТЦК у відповіді на адвокатський запит, про що повідомляє Новини N.  У документі йдеться, що згідно з чинним законодавством України, працівники ТЦК не мають права самостійно затримувати, силоміць доставляти до центрів призовників, військовозобов’язаних або резервістів. Такі дії можуть здійснювати виключно уповноважені органи — насамперед Національна поліція, і лише в межах правових процедур.  Попри це, у соціальних мережах регулярно публікують відео, на яких видно, як співробітники військкоматів на вулицях без жодних законних підстав зупиняють громадян, вимагають документи, а в окремих випадках застосовують фізичну силу та силоміць доставляють людей до ТЦК — без участі поліції.  Ця ситуація дедалі більше обурює суспільство, оскільки масові порушення з боку ТЦК залишаються безкарними, а відповідальність за незаконні дії ніхто не несе.

Попри це, у соціальних мережах регулярно публікують відео, на яких видно, як співробітники військкоматів на вулицях без жодних законних підстав зупиняють громадян, вимагають документи, а в окремих випадках застосовують фізичну силу та силоміць доставляють людей до ТЦК – без участі поліції.

Ця ситуація дедалі більше обурює суспільство, оскільки масові порушення з боку ТЦК залишаються безкарними, а відповідальність за незаконні дії ніхто не несе.

Також читайте:

Мобілізація у травні: що чекає військовозобов’язаних старше 50 років

Кабмін скасує відстрочку від мобілізації для здобувачів освіти, які почали навчання після 25 років.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.