Connect with us

MOBILZONE

Xiaomi випустила стабільну прошивку MIUI 11 для найпопулярніших смартфонів

Опубліковано

В кінці вересня цього року, 24 числа, компанія Xiaomi офіційно публічно представила громадськості прошивку MIUI 11, розповівши про ті нововведення, які вона разом з собою принесла. У числі таких, якщо кратно, виявилися підтримка темної теми оформлення, розширені функціональні можливості режиму Alyways-on Display, програми Mi Work і Mi Go для мандрівників, новий системний шрифт, перероблений зовнішній вигляд інтерфейсу, підвищена швидкість роботи, збільшена автономність і посилена система захисту . Все це доповнюється новими анімаціями, іконками, звуками і іншими елементами, завдяки яким нова ОС відчувається зовсім інакше, ніж раніше.

Сьогодні, 11 жовтня 2019 року, китайська корпорація Xiaomi випустила стабільну прошивку MIUI 11 для найпопулярніших смартфонів, власники яких вже можуть її встановити. Йдеться про китайської версії, але зате фінальної, в якій немає ніяких багів і недоліків, принаймні розробникам бренду про таких нічого невідомо. Новітнє програмне забезпечення поширюється «по повітрю», а щоб його встановити досить запустити «Налаштування», після чого відкрити розділ «Оновлення ПЗ» і перевірити доступність нової операційної системи. Якщо така є, слід її завантажити і встановити на свій електронний пристроїв, а весь цей процес займає менше ніж півгодини.

Встановити стабільну версію цієї операційної системи, починаючи з сьогоднішнього дня, можна на такі популярні моделі смартфонів, як Xiaomi Mi 9 SE, Mi 8 SE, Mi Max 3 і Mi Mix 2. Раніше вона вийшла для Xiaomi Mi 8, Mi Mix 2S, Redmi Note 7, Redmi Note 7 Pro і Redmi 7, а також Redmi K20. Власники всіх цих моделей вже можуть легко і просто зробити установку прошивки MIUI 11 на свої мобільні пристрої, тим більше що доступна така безкоштовно. Головне враховувати, що китайська версія ОС не містить в собі будь-яких сервісів Google Play, і встановити такі на неї офіційно не можна. Крім того, вона не має підтримки російської мови, тому користуватися всією системою доведеться китайською або англійською мовами.

Сама прошивка важить близько 1 ГБ, в зв’язку з чим її завантаження не займе багато часу, але щоб зайвий раз не витрачати інтернет-трафік краще завантажити її саме через Wi-Fi, а не через мобільний інтернет. Новітнє програмне забезпечення в особі прошивки MIUI 11 буде оновлюватися до кінця літа наступного року. Такі апдейти будуть спрямовані на виправлення богів і недоліків, а також, крім того, на розширення доступних в даний час функціональних можливостей. Глобальна стабільна версія цієї ОС побачить світло в кінці нинішнього місяця, тобто вже через 2 – 3 тижні.

Facebook Comments Box

MOBILZONE

Starlink від Київстар: скільки коштуватиме послуга для українців

Опубліковано

Starlink від Київстар: скільки коштуватиме послуга для українців

Оператор Київстар планує запуск мобільного інтернету через Starlink. Тестування послуги проведуть у шести областях України.

Про це повідомляє видання Telegraf.

Коли стартує мобільний зв’язок через Starlink і яка буде вартість

За даними ЗМІ, послуга Starlink Direct to Cell з можливістю надсилання текстових повідомлень має запрацювати для абонентів у четвертому кварталі 2025 року. Функції голосового зв’язку та передачі даних впроваджуватимуться поступово, у міру запуску нових супутників.

Як зазначили в компанії, на час тестування абоненти Київстар користуватимуться послугою безкоштовно. У подальшому тарифи можуть бути переглянуті.

Тестування планують у таких регіонах:

  • Житомирська область
  • Вінницька область
  • Волинська область
  • Хмельницька область
  • Рівненська область
  • Тернопільська область

Згодом сервіс стане доступним для всіх користувачів Київстар.

У публікації також вказано, що технологія Direct to Cell дозволить забезпечити зв’язок на всіх територіях під контролем уряду України, де можливо приймати супутниковий сигнал. У тимчасово окупованих районах послуга працювати не буде.

Нагадуємо, Україна стане першою країною в Європі, де з’явиться мобільний інтернет від Starlink. Тестові запуски почалися ще наприкінці 2024 року. 30 грудня Київстар і Starlink підписали угоду про співпрацю щодо супутникового зв’язку Direct to Cell. Це дозволить смартфонам українських абонентів підключатися до супутників, які передають сигнал з орбіти, забезпечуючи стабільний зв’язок у будь-якій точці країни.

Facebook Comments Box
Читати далі

MOBILZONE

Блокування доступу до Приват24: що треба знати українцям

Опубліковано

Блокування доступу до Приват24: що треба знати українцям

Деякі користувачі державного “ПриватБанку”, які перебувають за межами України, стикаються з проблемами доступу до мобільного застосунку “Приват24”, тому у банку надали інструкції щодо дій у таких ситуаціях.

Цю інформацію було опубліковано на офіційній сторінці фінустанови у Facebook.

Проблеми з доступом до “Приват24” у біженців

На сторінці банку в соціальній мережі одна з користувачок залишила скаргу через неможливість зв’язатися з оператором. Вона повідомила, що перебуває за кордоном, а банк заблокував доступ до мобільного застосунку. При цьому термін дії її закордонного паспорта добігає кінця, а для його продовження їй необхідний доступ до застосунку. Жінка попросила допомогти вийти із ситуації замкненого кола.

Мені заблокували доступ до Приват24. Я за кордоном. Закінчується строк дії мого закордонного паспорта. Щоб його продовжити, треба записатися в електронну чергу, але для цього потрібен доступ через ПриватБанк. Додаток заблокований, щоб повернутись в Україну чи легально перебувати за кордоном потрібен чинний паспорт. Що мені робити, якщо з оператором зв’язку немає? – звернулась жінка.

Як зв’язатися з оператором ПриватБанку з-за кордону та з України

ПриватБанк відреагував на відгук клієнтки та нагадав, щоб зв’язатися зі службою підтримки у разі виникнення питань, скарг чи пропозицій, доступні такі канали зв’язку:

  • номер 3700 — безкоштовно з мобільних по Україні (цілодобово);
  • номер +38-073-716-11-31 — для дзвінків із-за кордону (зі стаціонарних телефонів);
  • чат “Допомога Онлайн” у застосунку “Приват24” або на сайті банку;
  • звернення у відділення банку особисто;

Також клієнти можуть скористатися формою зворотного зв’язку через портал банку.

Також читайте:

Оплата обличчям: ПриватБанк запускають мережу біометричної оплати покупок

Відсьогодні Монобанк приймає оплати через iPhone

Facebook Comments Box
Читати далі

MOBILZONE

Хто в серпні може податися на відстрочку через “Резерв+”

Опубліковано

Хто в серпні може податися на відстрочку через "Резерв+"

Мобільний застосунок Резерв+, створений для військовозобов’язаних громадян України, продовжує розширювати функціонал щодо подання заяв на відстрочку від мобілізації.

В цьому матеріалі ми розглянемо, хто з серпня може подати на відстрочку через “Резерв+” і не відвідувати ТЦК особисто.

Станом на зараз оформити відстрочку через застосунок можуть:

  • Особи з інвалідністю, якщо їх дані є в Єдиній інформаційній системі соціальної сфери.
  • Громадяни, які мають висновок військово-лікарської комісії про тимчасову непридатність до служби терміном від 6 до 12 місяців.
  • Чоловіки, які є батьками трьох і більше дітей до 18 років, якщо вони зазначені батьками в усіх свідоцтвах, перебувають в офіційному шлюбі з матір’ю дітей і всі діти мають спільну матір.
  • Батьки або опікуни неповнолітніх дітей з інвалідністю будь-якої групи.
  • Батьки повнолітніх дітей з інвалідністю I або II групи.
  • Одинокі матері та батьки, а також батьки, якщо інший із батьків перебуває на військовій службі.
  • Студенти, аспіранти та докторанти, за умови, що здобувають першу освіту, вища за попередній рівень.

Також важливо зазначити, що в Міноборони обіцяють, що в серпні також зможуть податися на відстрочку через “Резерв+” особи, які доглядають жінку 1 або 2 групи інвалідності та науково-педагогічні працівники закладів вищої і професійної освіти.

Як подати заявку через Резерв+

Для оформлення:

  • Авторизуйтесь у застосунку Резерв+.
  • На головному екрані натисніть на три крапки.
  • Оберіть “Подати запит на відстрочку”.
  • Вкажіть свою категорію (наприклад, “Людина з інвалідністю”) та надішліть запит.
  • Після обробки ви отримаєте повідомлення з результатом.

Міністерство оборони радить перевіряти, чи оновлена версія застосунку встановлена на вашому пристрої. Це забезпечує доступ до всіх нових функцій.

Facebook Comments Box
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.