Бізнес

Альтернатива Android від Huawei буде випущена восени

Глава Huawei Consumer Business Group Річард Ю розповів, що компанія планує випустити власну операційну систему восени цього року. Вона замінить Android в пристроях бренду.

У березні топ-менеджер вже підтверджував в інтерв’ю Die Welt, що існує резервний варіант на випадок, якщо Huawei не зможе використовувати Android з якої-небудь причини. 16 травня Міністерство торгівлі США заборонило американським компаніям, в тому числі власнику Android в особі Google, поставляти свою продукцію Huawei і її дочірнім юридичним особам.

Хоча санкції заморожені до середини серпня і згодом можуть бути скасовані, Huawei не відмовляється від власної ОС, яка розробляється протягом як мінімум трьох років. Універсальна система під імовірною назвою Hongmeng зможе працювати на смартфонах, комп’ютерах, телевізорах, носимих пристроях та інших продуктах. 

Заявлена ​​підтримка Android- та веб-додатків. Невідомо, чи скористається Huawei проектом AOSP з відкритим вихідним кодом без ліцензії Google, або побудує операційну систему на іншій базі з впровадженням середовища виконання Android-додатків.

Facebook Comments Box
Yulia Dimitrova

Recent Posts

У Вінниці чоловіки побили людину, а поліцейський спостерігав за інцидентом

У мережі поширюється відео бійки, яка, за словами очевидців, сталася у мікрорайоні Тяжилів у Вінниці.…

5 години ago

Apple готує лінійку продуктів «Ultra»: ціна і характеристики

Головний фокус Apple зміщується в бік продуктів класу «суперпреміум». Очікується поява таких пристроїв: iPhone Ultra…

5 години ago

Київстар, Vodafone чи lifecell: як підключити дешеві тарифи, щоб був безлімітний інтернет

Багато українців під час вибору мобільного тарифу дедалі більше звертають увагу не тільки на його…

12 години ago

Ветерани можуть отримати нову безкоштовну допомогу від держави: подробиці

В Україні запустили нову державну програму медичної допомоги для ветеранів та військових, які отримали травми…

13 години ago

Сигарети різко подорожчають з 1 квітня: скільки доведеться платити за пачку

Якщо зараз пачка сигарет у магазинах коштує приблизно 140-155 гривень, то вже з 1 квітня…

14 години ago

Світло та газ подорожчають вже з 1 червня: які тарифи готують для українців

Заборгованість українців за комунальні послуги стрімко зростає, однак влада готується до перегляду тарифів на базові…

15 години ago