Connect with us

Гаджети

Оновлення ПО для камери Sony α9 привнесло багато покращень

Опубліковано

Sony випустила оновлення для своєї професійної повнокадрової камери α9  під номером 5.0. Нове програмне забезпечення додає новий режим автофокусу і покращує якість підсумкового зображення.

У камері з’явився режим фокусування в реальному часі Real-time Tracking. Крім цього, завдяки використанню алгоритмів ШІ, фотоапарат в режимі реального часу буде стежити за положенням очей. Функція працює автоматично у всіх режимах зйомки після половинного натискання на спуск. 

Камера краще відтворює кольори і володіє новим алгоритмом автоматичного балансу білого. Перероблений режим автофокусування, який дозволить створювати більш збалансовані фото при серійній зйомці. У режимі зйомки відео покращилася швидкість гібридного автофокусування.

В оновленні 5.0 з’явилася підтримка мобільного додатка Imaging Edge Mobile з додатковими модулями. Один з них – передача зображення з камери на смартфон разом з метатегами IPTC по протоколу FTP.

Завантажити нове оновлення можна на офіційному сайті компанії. У компанії також оголосили про швидкий випуск апдейта для програмного забезпечення 3.0 камер α7R III і α7 III: покращиться автофокус в реальному часі і по очах, з’явиться функція інтервального запису.

Facebook Comments Box
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гаджети

“ТЦК з’явиться з повістками у 4-х місцях, коли ніхто не чекатиме”: названо ознаки чоловіків, яких забере мобілізація в липні

Опубліковано

"ТЦК з'явиться з повістками у 4-х місцях, коли ніхто не чекатиме": названо ознаки чоловіків, яких забере мобілізація в липні

В Україні з початку липня правила вручення повісток остається така сама що і декілька місяців тому. Відмова від повістки тягне за собою адміністративну відповідальність, а саме – штраф від 17 до 25, 5 тисяч гривень.

Такі норми прописані в постанові Кабміну №560 від 16 травня 2024 року.

На сьогодні вручення повісток може бути в будь-якому місці, тобто : за місцем проживання, на роботі або навчанні, у публічних просторах, на блокпостах та навіть на пунктах перетину кордону.

Вручати повістки за місцем проживання мають право – представники ТЦК, керівників ОСББ. На роботі це може зробити начальник підприємства. До роздачі повісток можуть навіть залучити місцеву владу. Тому важливо пам’ятати, що не тільки представники ТЦК мають право вручати повістку.

У разі відмови від отримання повістки складається відповідний акт, який підписують щонайменше двоє членів оповіщувальної групи. Документ передається до ТЦК для подальшого реагування. Поліція має право затримати таку особу в адміністративному порядку та доставити її до ТЦК на підставі статей 261 і 262 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Також слід зазначити, що вручення повісток проходить через фіксацією фото – відеозйомки спеціальними технічними засобами, якщо це роблять представники ТЦК. Сьогоднішнім законодавством також допускається надсилання повістки поштою з фіксацією дати вручення або відмови.

Нагадуємо, що чинність повістки можна перевірити за допомогою QR-коду на документі або через мобільний застосунок “Резерв+”. Повістки, оформлені в Єдиному держреєстрі, мають таку ж юридичну силу, як і ті, що видаються на паперових бланках.

Таким чином, сучасне законодавство суттєво розширило механізми вручення повісток і залучення громадян до військової служби. Влада створила максимально гнучкі умови для оповіщення – дозволено вручати повістки у будь-якому місці та в будь-який час, а також запроваджено фото- і відеофіксацію, електронну перевірку та підвищену адміністративну відповідальність за відмову. Це свідчить про системний і рішучий підхід до посилення мобілізаційних процесів.

Facebook Comments Box
Читати далі

Гаджети

Депутати закликають до посилення мобілізації в Україні: що відомо

Опубліковано

Депутати закликають до посилення мобілізації в Україні: що відомо
Народний депутат Олексій Мовчан закликав до посилення мобілізації в Україні. За його словами, військові на фронті потребують ротації, адже багато з них хворіють та перебувають у виснаженому стані.

«Мобілізацію треба буде посилювати. Потрібні чіткі терміни служби. Людям на фронті вже треба відпочинок – вони хворіють та заморені», – зазначив депутат.

Депутати закликають до посилення мобілізації в Україні: що відомо

На думку Мовчана, важливо встановити прозорі правила служби та забезпечити регулярну ротацію для збереження боєздатності українських військ. Він наголосив, що держава має активніше залучати нових бійців, щоб підтримати тих, хто вже довгий час перебуває на передовій.

Facebook Comments Box
Читати далі

MOBILZONE

Xiaomi випустила кондиціонер Mijia з функцією самоочищення

Опубліковано

Xiaomi випустила кондиціонер Mijia з функцією самоочищення

В асортименті Xiaomi з’явився новий кондиціонер Mijia Natural Wind Pro Air Conditioner. Пристрій має високу потужність, при цьому відрізняється енергоефективністю і має корисну функцію самоочищення.

Xiaomi випустила кондиціонер Mijia з функцією самоочищення

За словами компанії, кондиціонер видає потужний потік повітря (8300 м3/год), що дозволяє швидко охолодити приміщення площею від 16 до 20 м2. Верхній вихід потоку повітря забезпечує рівномірну циркуляцію по всій кімнаті, при цьому продумана конструкція пристрою дозволяє знизити рівень шуму на 5%.

Також кондиціонер підтримує інтелектуальне керування через програму Mijia та голосові команди через асистента Xiao AI, а для бездротового підключення використовується Wi-Fi (2,4 ГГц).

Є і функція самоочищення: як внутрішній, так і зовнішній блоки оснащені високотемпературною сушкою, що дозволяє позбавитися мікробів і пилу. Додатково у зовнішньому блоці реалізовано промивання теплообмінника конденсаційною водою; також є антибактеріальний та протицвілевий фільтр.

Роздрібна ціна на Xiaomi Natural Wind Pro Air Conditioner становитиме $569.

Facebook Comments Box
Читати далі
Advertisement
У Міноборони уточнили, хто зможе в тилу заробляти 100 тисяч і не попасти на фронт
MOBILZONE1 годину тому

У Міноборони уточнили, хто зможе в тилу заробляти 100 тисяч і не попасти на фронт

До 3 років вʼязниці або штраф в 5900 грн: українським водіям нагадали, що не можна робити в жару
MOBILZONE3 години тому

До 3 років вʼязниці або штраф в 5900 грн: українським водіям нагадали, що не можна робити в жару

У Києві водій BMW вкусив поліціянта: його передали до ТЦК - відео
MOBILZONE4 години тому

У Києві водій BMW вкусив поліціянта: його передали до ТЦК – відео

Тепер для переказу на картку знадобиться податковий код: нововведення для всіх українців
MOBILZONE5 години тому

Тепер для переказу на картку знадобиться податковий код: нововведення для всіх українців

"Нова пошта" запровадила послугу зберігання речей і валіз: як це працює
MOBILZONE6 години тому

“Нова пошта” запровадила послугу зберігання речей і валіз: як це працює

Нові функції в «Резерв+»: ТЦК спрощують взаємодію з громадянами
MOBILZONE8 години тому

Нові функції в «Резерв+»: ТЦК спрощують взаємодію з громадянами

Українці можуть отримати 132 тис. грн допомоги: подробиці
MOBILZONE9 години тому

Українці можуть отримати 132 тис. грн допомоги: подробиці

Через «Дію» можна отримати 5000 гривень для школярів: що можна купити
MOBILZONE22 години тому

Через «Дію» можна отримати 5000 гривень для школярів: що можна купити

Українці тепер можуть залишати свої речі або валізи у відділеннях Нової пошти на кілька годин чи навіть днів, скориставшись новою послугою зберігання. Що таке «Пункт передачі»? «Пункт передачі» або пункт зберігання – це послуга, яка дозволяє тимчасово залишити свої речі, такі як рюкзаки, валізи чи посилки, у відділеннях, поштоматах чи пунктах приймання-видачі Нової пошти для подальшого зберігання або передачі одержувачу. Це зручно для тих, хто вирушає у подорож або відрядження і не хоче носити речі з собою. Переваги послуги: Зручність: відділення та поштомати знаходяться в пішій доступності. Легкість: можна залишити речі на кілька годин або днів, не витрачаючи час на їх транспортування. Вартість: послуга оплачується за кожне окреме місце для зберігання. Що можна зберігати? Послуга дозволяє зберігати такі предмети: Документи: до 35 см довжина, до 25 см ширина, до 2 см товщина, вага до 1 кг. Посилки: до 120 см довжина, до 70 см ширина та висота, вага до 30 кг (для відділень з обмеженнями – 60 см на кожну сторону). Вантажі: до 300 см довжина, до 170 см ширина та висота, вага від 30 кг до 1000 кг. Палети: до 2 м довжина та ширина, до 1,7 м висота, вага до 1000 кг. Шини та диски: вага не повинна перевищувати 45 кг для легкових та 105 кг для вантажних шин. Тарифікація та умови: Зберігання вантажів безкоштовне до 7 днів (для палет – 3 дні). З 8-го дня (для палет – з 4-го дня) нараховується додаткова плата за кожен день зберігання. Як скористатися послугою? Створіть експрес-накладну через мобільний застосунок. Виберіть однакове відділення/поштомат для відправки та отримання речей. Спакуйте речі та зверніться до оператора для активації послуги. Заберіть речі у зручний для вас час, враховуючи графік роботи відділення. Таким чином, послуга «Пункт передачі» стане зручним рішенням для тих, хто шукає тимчасове зберігання багажу або речей під час подорожей.
MOBILZONE23 години тому

Нова Пошта запускає послугу зберігання багажу: як це працює

Xiaomi випустила новий розумний фільтр для води
MOBILZONE23 години тому

Xiaomi випустила новий розумний фільтр для води

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.