Найпопулярнішим в світі поштовим сервісом є Gmail, нехай в Україні він і не користується серед українців великою популярністю, тому як замість нього громадяни України вважають за краще використовувати місцеві українські служби. Сьогодні, 29 січня 2019 року, компанія Google радикально оновила даний поштовий сервіс, в результаті чого тепер він виглядає зовсім не так, як коли-небудь раніше. Відтепер мінімалізм простежується в усьому, починаючи від колірного оформлення всього інтерфейсу і закінчуючи ієрархій меню.
Тепер Gmail для смартфонів і планшетів на базі операційних систем iOS і Android виглядає максимально минималистично. Весь інтерфейс, по суті, складається з світлих тонів, а єдине, що виділяється на загальному тлі – іконки (піктограми) облікових записів відправників листів. Якщо раніше фон в додатку був сірим, нехай і лише трохи, то тепер він повністю білий. Людям, які вже давно користуються цим сервісом для роботи з електронною поштовою, подібне нововведення може припасти не до смаку, але з часом до нього всі звикнуть, як завжди буває.
Разом з новим дизайном Google впровадила в свій фірмовий поштовий сервіс деякі інші нововведення, а саме – парочку нових функцій і можливостей. Так, наприклад, відтепер під електронними листами під час попереднього перегляду в рамках стрічки всіх листів користувачі можуть побачити прикріплені вкладення – документи, фотографії, відеоролики і інші матеріали. Раніше така можливість була тільки в комп’ютерній версії сервісу, але все змінилося в кращу сторону.
Крім того, тепер Gmail підтримує більше різних жестів і свайпов, в зв’язку з чим їм стало зручніше користуватися. При необхідності, відключити непотрібні можна в налаштуваннях програми. Оновлене програмне забезпечення вже доступний для завантаження з магазину Google Play і App Store, а також у вигляді окремої веб-версії для смартфонів. Проте, в силу ряду причин, деякі користувачі можуть отримати доступ до нового дизайну лише через кілька днів, а не відразу після спроби випробувати сучасний зовнішній вигляд. В такому випадку не варто панировать – потрібно просто почекати.