Connect with us

MOBILZONE

Sony Xperia XZ3 – новий флагман з екраном OLED, незвичайним керуванням

Опубліковано

На міжнародній виставці електроніки IFA 2018 у Берліні компанія Sony представила свій новий флагманський смартфон – Xperia XZ3. Ця модель стане заміною XZ2, анонсованого в кінці лютого цього року на Mobile World Congress в Барселоні. Незважаючи на невеликий часовий проміжок між виходами флагманських моделей, змін в новому смартфоні досить багато і всі вони спрямовані на поліпшення користувацького досвіду при повсякденній роботі з апаратом. До речі, що надійшов у продаж влітку Xperia XZ2 Premium при цьому зберігає актуальність, але стоїть ніби особняком від флагманської серії смартфонів – Sony позиціонує його як pro-модель для створення і споживання контенту через використання подвійної камери з рекордною світлочутливістю і екрану з класичними пропорціями 16: 9. Загалом, універсальним флагманом Sony для масового користувача з цього моменту стає Xperia XZ3.

Перше, ніж звертає на себе увагу цей смартфон – Sony не йде на поводу у ринку і як і раніше продовжує відстоювати власне бачення того, якими мають бути їх флагмани. Подвійні камери, системи розпізнавання осіб, вирізи у верхній частині екрану, інтеграція заснованих на штучному інтелекті функцій – все це не про Xperia XZ3. Зате у нього є інші – і в більшості своїй унікальні – особливості, якими смартфон повинен залучити покупців. Якогось ігнорування трендів може розчарувати, хтось оцінить цю стратегію, але підхід Sony однозначно заслуговує на повагу. Випускати однотипні смартфони «як у всіх» має бути неважко будь-якому великому виробнику, набагато складніше знайти в собі сміливість ігнорувати заданий Apple тренд на «чубчика», часто безглузді AI-функції або, як деякі, не ставити подвійну камеру з майже марним допоміжним сенсором на 5 Мп.

Технічні характеристики Sony Xperia XZ3

  • Операційна система: Android 9.0, Xperia UI
  • Екран: 18: 9, вигнутий OLED, 6 дюймів, QHD +, HDR, Always On
  • Процесор: Qualcomm Snapdragon 845
  • Графіка: Adreno 630
  • Оперативна пам’ять: 4 ГБ
  • Накопичувач: 64 ГБ
  • Слот для карт пам’яті: комбінований microSD до 512 ГБ
  • Основна камера: 19 Мп Motion Eye, запис відео 4K HDR, Super Slo-Mo 960 fps, 3D сканування
  • Фронтальна камера: 13 Мп, діафрагма f / 1.9, 3D сканування
  • Мобільний зв’язок: LTE Cat18 до 1.2 Гб / с
  • Wi-Fi: 802.11 a / b / g / n / ac
  • Bluetooth: 5.0
  • NFC: є
  • Безпека: сканер відбитків на задній панелі
  • Розпізнавання облич: немає
  • Роз’єми: USB Type-C
  • Динаміки: стерео
  • Акумулятор: 3330 мАг, з підтримкою швидкої зарядки
  • Бездротова зарядка: Qi з підтримкою швидкої зарядки
  • Захист від води: IP 65/68
  • Матеріали корпусу: алюмінієва рама, скло
  • Кольори: чорний, білий, зелений, бордо
  • Розміри: 158 x 73 x 9.9 мм

У плані технічних характеристик мало що змінилося в порівнянні з моделлю початку року: тут також процесор Qualcomm Snapdragon 845, 4 і 64 ГБ пам’яті, один з найшвидших в світі модемів, слот для карт пам’яті суміщений з відсіком для другої SIM-карти, камера Motion Eye з можливістю зйомки 4K HDR відео, Super Slo-Mo 960 fps і створенням 3D моделей осіб і невеликих предметів. Традиційно Xperia XZ3 отримав захист від води і пилу, стереодинаміки, досить ємний акумулятор з підтримкою швидкої зарядки по дроту і при використанні фірмової бездротової док-станції. Загалом, якщо говорити про смартфон в сухих числах тільки за списком характеристик, Sony Xperia XZ3 – це поліпшена версія вже відомого флагмана. Втім, при використанні смартфона відмінності помітні дуже добре.

По-перше, в Sony Xperia XZ3 був значно поліпшений дизайн. Завдяки змінам в компонуванні плати і комплектуючих виробникові вдалося майже без змін в розмірах поставити екран з діагоналлю 6 дюймів проти 5.7 дюймів в XZ2. Рамки з усіх боків дисплея стали тоншими, а головне – зменшилася товщина корпусу з 11.1 до 9.9 мм в самій товстій центральній частині. Ергономічний вигин спинки під долоню при цьому зберігся за рахунок використання 3D-скла. Вага смартфона залишився досить великим, але цьому є пояснення: Sony використовує не декоративну металеву рамку по периметру, а міцне алюмінієве шасі, на якому кріпляться внутрішні компоненти. Зате смартфон неможливо погнути, він стає більш стійким до пошкоджень. Сама рамка виготовлена ​​з алюмінію 7000 серії і на бічній грані смартфона має товщину всього 3 мм. До речі, є цікавий факт: через дуже невеликої товщини корпусу по краю інженерам ззаду біля роз’єму USB Type-C довелося зробити «чубок». В іншому випадку могли б з’являтися тріщини і відколи як колись у iPhone 3G і 3GS. Що стосується колірних рішень, покупці зможуть вибирати між чорним і білим класикою або незвичайними корпусами бордо і насиченого зеленого відтінку.

 

З нововведень варто відзначити функцію Always On – відображення дати, часу, повідомлень та плеєра на вимкненому екрані. Крім того, в Sony Xperia XZ3 є можливість персоналізації заставки встановленими картинками або призначеними для користувача зображеннями. А ще є цікава функція Photo Playback, яка показує на вимкненому екрані кола з фотографіями з галереї користувача. Це може бути включено завжди, використовуватися для швидкого входу до недавнього знімка.

Ще один новий спосіб управління – автоматична активація камери. Якщо дістати смартфон з кишені і горизонтально витягнути його перед собою, на екрані з’явиться коло, дотик якого запускає додаток камери. Втім, якщо говорити об’єктивно, то великого сенсу в цьому немає. По-перше, все більше фотографій і відео ми робимо вертикально для соцмереж, по-друге, на корпусі збереглася фізична кнопка запуску камери, а ще її можна швидко включити з екрану блокування або подвійним натисканням кнопки включення (якщо на це дію призначити саме запуск камери ). Загалом, варіантів так багато, що поява ще одного здається надмірною.

Також в Xperia XZ3 були змінені основні стереодинаміки. Навіть в минулому поколінні вони були одними з кращих в класі, а в новій моделі стали голосніше ще на 20%. При цьому залишилася система Dynamic Vibration System – синхронізація вібрації лінійного приводу з відео, аудіо та іграми для додаткового ефекту занурення. Всі інші фірмові технології Sony для звуку в динаміках і навушниках також залишилися без змін, наприклад, підтримка Hi-Res аудіо і наближення якості переданої по Bluetooth музики до рівня Hi-Res.

У підсумку найбільш важливими змінами Sony Xperia XZ3 став оновлений дизайн, OLED екран, нові можливості управління і перероблене додаток камери. За сукупністю невеликих програмних і апаратних фішок, а також фірмових технологій Sony смартфони Xperia стають одними з найцікавіших на ринку. Це не помітно за списком характеристик, зате добре відчувається при використанні пристроїв. Але для успіху їм дуже не вистачає того, щоб керівництво компанії більш поблажливо початок ставитися до модних у інших виробників рішень і перестало їх категорично ігнорувати. Чубчик і всякі спірні AI-технології в смартфонах Sony нам бачити навряд чи хочеться, але було б непогано отримати подвійну камеру з функціональним другим модулем, систему розпізнавання осіб, великі обсяги оперативної пам’яті і накопичувача. Не такий вже великий список побажань, так що будемо розраховувати на ці зміни в наступному поколінні смартфонів Xperia. Головне – щоб на той час тренди ринку смартфонів не втекли в якомусь іншому напрямку.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

MOBILZONE

Людям з 2 та 3 групою інвалідності скасують виплати: що відомо

Опубліковано

Людям з 2 та 3 групою інвалідності скасують виплати: що відомо

Кабінет Міністрів розглядає можливість скасування виплат для осіб з інвалідністю 2-ї та 3-ї груп, запроваджуючи натомість збільшені суми для осіб з 1-ю групою. Про це в інтерв’ю Українським Новинам розповів Михайло Цимбалюк, перший заступник голови Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, депутат Верховної Ради.

За словами Цимбалюка, уряд наразі не проводить достатніх обговорень майбутньої реформи із депутатами та не пропонує конкретних законодавчих ініціатив.

“Уряд поки що говорить такі речі, які не обговорюються навіть з депутатами, під які потрібно ухвалювати закони. Різні розмови ходять, але я поки не бачу серйозності реформи соціального захисту. Я не сприймаю реформу як таку, щоб просто в когось забрати гроші. Це неправильний підхід”, – зазначив депутат.

Нагадаємо, реформа соціального захисту покликана змінити підходи до підтримки осіб з інвалідністю, однак деталі ініціативи залишаються не до кінця зрозумілими.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Стали відомі наші ціни на Samsung Galaxy S25

Опубліковано

Стали відомі наші ціни на Samsung Galaxy S25

Інсайдери опублікували інформацію про ціни на смартфони серії Galaxy S25 для європейського ринку (без урахування Slim-версії). Якщо дані підтверджені, фанати Samsung залишаються.

Відомості про джерело, ціни на нову лінійку залишаються на рівні Galaxy S24. У витоку також згадується базова модель із 128 ГБ пам’яті, що підтверджує її доступність на європейському рівні.

Очікуваний прайс-лист виглядає так

  • Galaxy S25 (128 ГБ та 256 ГБ):
  • Galaxy S25+: від
  • Galaxy S25 Ultra: від €1459

раніше, раніше в мережі з’являлися інші дані з менш оптимістичними цінами, починаючи від €973 за базову версію.

Презентація лінійки Galaxy S25 запланована на 22 січня . Крім основних моделей, Samsung, ймовірно, представить іміджеву Slim-версію.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Мобілізація студентів, які пройшли обов’язкову військову базову підготовку: міф чи майбутня реальність

Опубліковано

Мобілізація студентів, які пройшли обов'язкову військову базову підготовку: міф чи майбутня реальність

В Україні тривають активні обговорення щодо можливості мобілізації 18-річних студентів після проходження базової військової підготовки (БЗВП). Народні депутати Дмитро Разумков, Олексій Гончаренко та представники Ради національної безпеки і оборони (РНБО), висловили різні позиції стосовно нового законопроєкту та його наслідків.

Позиція Дмитра Разумкова

Народний депутат Дмитро Разумков заявив, що новий закон потенційно дозволяє мобілізацію 18-річних студентів, які завершили БЗВП і були відраховані з університету. Він наголосив, що президент уже чотири місяці затримує підписання законопроєкту, який мав би заборонити мобілізацію молоді у віці 18-25 років, яких було визнано “обмежено придатними” до військової служби.

Разумков тим самим підкреслив, що мобілізація молодих людей з 18 років частково вже відбувається, хоча законодавчо вік призову не було знижено.

Депутат стверджує, що президент не має чіткого розуміння ситуації, або ж навмисно ігнорує заклики до перегляду вікових обмежень.

Позиція Олексія Гончаренка

Натомість народний депутат Олексій Гончаренко висловив протилежну думку. Він стверджує, що мобілізація 18-річних студентів неможлива за чинним законодавством. За його словами, в Україні мобілізація дозволена лише з 25 років, а молоді люди молодшого віку можуть бути призвані виключно добровільно за контрактом.

Гончаренко акцентував: “Навіть якщо ви пройшли БЗВП, вас не можуть мобілізувати. Крапка”.

Депутат закликав не поширювати неправдиву інформацію, яка вводить громадян в оману.

Реакція РНБО

Керівник Центру протидії дезінформації при РНБО Андрій Коваленко також заперечив можливість мобілізації 18-річних студентів. Він наголосив, що в Україні мобілізація громадян можлива лише з 25 років, якщо це не стосується добровільного підписання контракту.

Коваленко заявив: “Не варто розповсюджувати неперевірену інформацію. До 25 років лише добровільно можна піти, підписати контракт”.

Обговорення навколо цього питання тривають, адже позиції депутатів та офіційних органів значно різняться. У той час, як одні заявляють про потенційні загрози нового закону, інші вважають, що механізми захисту студентів від мобілізації надійно закріплені в законодавстві.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement
Людям з 2 та 3 групою інвалідності скасують виплати: що відомо
MOBILZONE10 години тому

Людям з 2 та 3 групою інвалідності скасують виплати: що відомо

Стали відомі наші ціни на Samsung Galaxy S25
MOBILZONE14 години тому

Стали відомі наші ціни на Samsung Galaxy S25

Мобілізація студентів, які пройшли обов'язкову військову базову підготовку: міф чи майбутня реальність
MOBILZONE16 години тому

Мобілізація студентів, які пройшли обов’язкову військову базову підготовку: міф чи майбутня реальність

Попередьте дітей та батьків: у Viber велика небезпека через TikTok
MOBILZONE16 години тому

Попередьте дітей та батьків: у Viber велика небезпека через TikTok

Мобілізація студентів в Україні у 2025 році: кого можуть призвати
MOBILZONE16 години тому

Мобілізація студентів в Україні у 2025 році: кого можуть призвати

Lifecell приємно здивував українців новим тарифом: вигідне комплексне рішення
MOBILZONE18 години тому

Lifecell приємно здивував українців новим тарифом: вигідне комплексне рішення

Київстар запустив новий тариф для бідних: що відомо
MOBILZONE19 години тому

Київстар запустив новий тариф для бідних: що відомо

Заброньованого чоловіка було незаконно мобілізовано: що вирішив суд
MOBILZONE22 години тому

Заброньованого чоловіка було незаконно мобілізовано: що вирішив суд

Співробітників ТЦК та ВЛК карають за порушення мобілізаційних: що відомо
MOBILZONE1 день тому

Співробітників ТЦК та ВЛК карають за порушення мобілізаційних: що відомо

Онлайн трасляція інавгурації Дональда Трампа
MOBILZONE1 день тому

Онлайн трасляція інавгурації Дональда Трампа

Київстар запустив для нових абонентів тарифи за 100 гривень: як підключитися
MOBILZONE3 дні тому

Київстар запустив для нових абонентів тарифи за 100 гривень: як підключитися

Українці обурені умовами пільгового тарифу від "Київстар": що відомо
MOBILZONE4 дні тому

Українці обурені умовами пільгового тарифу від “Київстар”: що відомо

Пільговий тариф для пенсіонерів від "Київстар" викликав хвилю критики
MOBILZONE3 дні тому

Пільговий тариф для пенсіонерів від “Київстар” викликав хвилю критики

За переведення гривень з картки на картку Нацполіція блокуватиме рахунки та хоче запровадити відповідальність: що відомо
MOBILZONE3 дні тому

За переведення гривень з картки на картку Нацполіція блокуватиме рахунки та хоче запровадити відповідальність: що відомо

У січні в “Резерв+” стане доступна функція на яку чекали всі українці
MOBILZONE7 днів тому

У січні в “Резерв+” стане доступна функція на яку чекали всі українці

Київстар запровадив нові ціни на мобільний інтернет: повна тарифна сітка
MOBILZONE5 днів тому

Київстар запровадив нові ціни на мобільний інтернет: повна тарифна сітка

Київстар запустив новий тариф для бідних: що відомо
MOBILZONE19 години тому

Київстар запустив новий тариф для бідних: що відомо

ПриватБанк виплатить клієнтам по 1500 гривень: як оформити через Приват24
MOBILZONE4 дні тому

ПриватБанк виплатить клієнтам по 1500 гривень: як оформити через Приват24

ПриватБанк запроваджує обмеження на картки: неможливо навіть сплатити за комуналку
MOBILZONE5 днів тому

ПриватБанк запроваджує обмеження на картки: неможливо навіть сплатити за комуналку

Київстар запустив для чужих абонентів тарифи за 100 гривень: чим хочуть приманювати клієнтів
MOBILZONE4 дні тому

Київстар запустив для чужих абонентів тарифи за 100 гривень: чим хочуть приманювати клієнтів

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.