Connect with us

MOBILZONE

Honor Note 10 vs Honor Play: 5 причин, чому варто переплатити

Опубліковано

Цього літа компанія Honor представила відразу два ігрових смартфона, в яких дебютували три фірмові технології. Першим вийшов Honor Play – телефон середнього класу з флагманським процесором. В останній день липня китайський виробник анонсував фаблет Honor Note 10. Коштує він в півтора рази дорожче, ніж Honor Play, незважаючи на ідентичну апаратну платформу. У цій статті ми розповімо про основні переваги фаблет, а також постараємося довести, що різниця в ціні повністю виправдана.

Дизайн
Honor Play отримав 6.3-дюймовий FHD + дисплей з вирізом і металевий корпус. У моделі Note 10 діагональ зросла до 6.95 “, виріз пропав, а місце металу зайняло загартоване скло. Разом зі збільшенням габаритів дисплея в Honor Note 10 зменшилася щільність пікселів – до 355 ppi. За те з’явилася підтримка HDR10.

Беручи до уваги ігрову спрямованість, більший дисплей – це перша конкурентна перевага Honor Note 10 перед Honor Play. А ось головною перевагою другого є наявність роз’єму для навушників.

Камери
У випадку з Honor Play компанія явно вирішила заощадити на тильній камері. В її основу були покладені два модуля з роздільною здатністю 16 Мп (f / 2.2) + 2 Мп (f / 2.4). Допоміжний датчик використовується виключно для аналізу глибини сцени. Фронтальна камера має дозвіл 16 Мп, розмір пікселя складає 2 мкм, а значення світлосили оптики – f / 2.0.

Honor Note 10 отримав 13-мегапіксельну селф-камеру з апертурою f / 2.0. Як відомо, збільшення кількості мегапікселів не завжди означає підвищення якості фотографій і відео. Тому для вибору переможця в цьому компоненті необхідно провести детальне порівняння, а ми залишимо це питання відкритим. А ось по частині основної камери Honor Note 10 перевершує свого опонента. Фаблет отримав два модуля з роздільною здатністю 16 Мп (кольоровий, f / 1.8) і 24 Мп (ч / б, f / 1.8). Ця ж комбінація використовується в Honor 10 – флагмані китайського виробника.

Можливостей аудіо
І в цьому компоненті безумовним лідером є модель Note 10. На відміну від Honor Play, який отримав звичайний зовнішній динамік, їй дісталися стереодинаміки, тому вона є прекрасним рішенням для любителів не тільки пограти, але і послухати музику або подивитися фільми. Додамо, що фаблет підтримує багатоканальний звук Dolby Atmos.

Інтерфейси і апаратна платформа
Обидва телефони працюють на SoC HiSilicon Kirin 970 з виділеним блоком NPU, а також підтримують фірмову розробку розгону графічного ядра GPU Turbo. До слова, в конфігурацію чіпсета входить відеоприскорювач Mali-G72 MP12. Фаблет додатково може похвалитися підтримкою CPU Turbo – технологією розгону обчислювальних ядер. Вона дозволяє закрити всі фонові процеси і збільшити продуктивність девайса в іграх.

До інших переваг Honor Note 10 віднесемо наявність версії з 8 Гб ОЗУ, чіп NFC, USB Type-C (3.1) і технологію USB OTG. У плані бездротових інтерфейсів Honor Play може похвалитися тільки Bluetooth 4.2 і Wi-Fi.

Батарея
Honor Play отримав акумулятор на 3750 мАг з підтримкою швидкої зарядки потужністю 18 Вт. Це було б перевагою в порівнянні з більшістю смартфонів. Але Honor Note 10 дістався АКБ ємністю 5000 мАг. Фаблет підтримує 22.5-ватну швидку зарядку (4.5V / 5A) і фірмову розробку THE NINE.

Вона являє собою систему рідинного охолодження з вісьма рівнями тепловідведення. THE NINE сприяє рівномірному розсіюванню тепла по всьому корпусу. В результаті, температура нагріву процесора може бути знижена на 10 градусів.

Ціни Honor Note 10 і Honor Play
Фаблет китайська компанія оцінила так:

6/64 Гб – 2799 юанів ($ 407);
6/128 Гб – 3199 юанів ($ 465);
8/128 Гб – 3599 юанів ($ 523).

Honor Play став найдешевшим смартфоном, який отримав флагманський процесор:

4/64 Гб – 1999 юанів ($ 290);
6/128 Гб – 2399 юанів ($ 349).

Як бачимо, Honor Note 10 виявився значно дорожче свого опонента. При цьому всі переваги, якими володіє фаблет, здатні повністю компенсувати різницю в ціні. Але вирішувати, як завжди, виключно вам.

Facebook Comments

MOBILZONE

Банки знову “закрутять гайки” українцям: ліміти на перекази уріжуть вже з 1 червня

Опубліковано

Банки знову “закрутять гайки” українцям: ліміти на перекази уріжуть вже з 1 червня

Вже з 1 червня 2025 року українські банки почнуть діяти за новими правилами — ліміти на грошові перекази будуть зменшені. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на меморандум банків, підписаний у грудні 2024 року.

Що зміниться?

Для клієнтів із середнім і низьким рівнем ризику ліміт на перекази зменшиться зі 150 тис. грн до 100 тис. грн на місяць. Зміни торкнуться як карткових переказів, так і операцій через рахунки IBAN.

За словами представників банківського сектору, нові обмеження впроваджуються згідно з раніше погодженим графіком, і масового відтоку клієнтів не зафіксовано.

Для кого діятимуть обмеження?

  • Клієнти з високим ризиком: ліміт залишиться на рівні 50 тис. грн/міс.
  • Клієнти без підтверджених доходів: максимум три рахунки в одній валюті
  • Винятки: клієнти з документальним підтвердженням доходів (зарплатні, соціальні, підприємницькі) — без обмежень

Які документи приймаються?

Щоб перевищити встановлений ліміт, потрібно надати один або кілька таких документів:

  • Довідки ОК5 та ОК7
  • Податкова декларація
  • Зарплатна відомість
  • Виплати від державних органів
  • Підтвердження доходів членів сім’ї
  • Довідка про волонтерську діяльність

Нагадаємо, попередні ліміти на перекази були введені НБУ ще 1 жовтня 2024 року і діяли до квітня 2025-го, після чого були замінені домовленістю найбільших банків країни.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

ПриватБанк дозволив купувати eSIM Kyivstar та lifecell просто в Приват24

Опубліковано

ПриватБанк дозволив купувати eSIM Kyivstar та lifecell просто в Приват24

ПриватБанк запустив нову зручну послугу в мобільному додатку Приват24 — тепер клієнти можуть придбати eSIM від мобільних операторів Kyivstar та lifecell безпосередньо у застосунку.

Цифрову SIM-карту можна активувати всього за кілька хвилин. Для цього потрібно:

  • зайти в сервіс eSIM у Приват24;
  • обрати оператора та тариф;
  • оплатити покупку карткою;
  • отримати QR-код для активації на смартфоні.

eSIM — це віртуальна SIM-карта, яка не потребує фізичного носія. Вона вбудовується в пристрій і активується програмно. Такий формат дозволяє використовувати до п’яти eSIM на одному телефоні, поєднувати цифрові та фізичні картки, а також підвищує рівень безпеки: у разі втрати пристрою SIM-карту неможливо витягти або підмінити.

За даними банку, послуга стала доступною понад 13,5 млн користувачів Приват24.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Мобілізація студентів улітку: чи можуть вручити повістку тим, хто навчається

Опубліковано

Мобілізація студентів улітку: чи можуть вручити повістку тим, хто навчається

Право на відстрочку від мобілізації мають лише ті студенти, які навчаються на денній або дуальній формі. Відстрочка діє протягом усього періоду навчання – до моменту отримання диплома. Якщо військовозобов’язаний має підтвердження, що є студентом, аспірантом або докторантом денної чи дуальної форми, йому надається відстрочка.

Мобілізувати можуть під час так званих «перехідних» періодів між етапами навчання, наприклад, між закінченням коледжу та вступом до університету, після завершення бакалаврату до вступу в магістратуру, або перед вступом до аспірантури чи докторантури.

Зазвичай диплом бакалавра студенти отримують наприкінці червня – на початку липня, а наказ про зарахування до магістратури набуває чинності у вересні. Тобто в період із липня до вересня студент формально не має підстав для відстрочки.

Також вручити повістку студенту  можуть у разі відрахування. Якщо студент ще не відрахований і немає відповідного наказу, він зберігає право на відстрочку. Після офіційного відрахування людина втрачає статус студента й може бути мобілізованою.

Також слід зазначити, що законом не заборонено вручати повістки студентам ВНЗ та коледжів. У деяких випадках, якщо студент покаже студентський квиток, працівники військкомату можуть утриматися від вручення повістки, але це не гарантія.

Що робити, якщо повістку вже вручили студенту

Якщо студенту або аспіранту вручили повістку до ТЦК, її не можна ігнорувати. Необхідно обов’язково з’явитися за викликом та надати чинні документи, які підтверджують навчання на денній формі. При цьому слід посилатися на пункт 1 частини 3 статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.