Connect with us

MOBILZONE

Huawei Emotion UI: переваги інтерфейсу користувача на ОС Android

Опубліковано

Як відомо, сьогодні багато виробників смартфонів за замовчуванням встановлюють у пристрої фірмовий інтерфейс користувача на ОС Android. Це дозволяє надати девайсам фірмовий вигляд (дизайн), а також впровадити власні розробки в сфері програмного забезпечення і тим самим поліпшити досвід користувача.

У 2012 році компанія Huawei представила власну розробку — Emotion UI. Перша версія, EMUI 1.0, була встановлена на пристрої Huawei Mate1. У 2016 році з версією 5.0 інтерфейс зазнав найзначніших змін — його дизайн спростився, став зручнішим та більш зрозумілим для користувача.

Хоча й говорять, що на смак і колір товаришів немає, але все ж багато користувачів по праву оцінюють EMUI від Huawei як один з найзручніших і найбільш інтуїтивних інтерфейсів на ОС Android.

У кожній новій версії інтерфейсу Huawei впроваджувала трендові функції (такі як адаптація до великого екрану в EMUI 3.0 або адаптація до широкоформатного в EMUI 8.0), а також завжди приділяла більше уваги зручності користувача в оптимізації роботи пристрою (диспетчер телефону, який дозволяє легко і швидко виявити проблеми у пристрої і так само швидко їх усунути, був впроваджений в EMUI 2.0 у 2013 році, а оптимізація витрат енергії, здатна до 30% поліпшити автономність, — у 2012 році в EMUI 1.6).

Не останнє місце компанія Huawei відводить і дизайну свого інтерфесу. На думку розробників, інтерфейс повинен бути не тільки приємним на вигляд, але і забезпечувати інтуїтивно просте користування.

Через 6 років після появи фірмового інтерфейсу Huawei представляє EMUI 8.0 і EMUI 8.1, доводячи, що не зупиняється на досягнутому і допрацьовує найкращі рішення. Нова Emotion UI відмінно показує себе на пристроях лінійки Huawei Y 2018. Завдяки машинному навчанню смартфони запам’ятовують звички користувача та автоматично відключають ті додатки, які не використовуються, але моментально активізують їх при запуску. Так продовжується «життя» смартфона на одному заряді.

З виходом на ринок пристроїв з дисплеєм Huawei FullView 18:9 — а це серії Huawei P20, Huawei Mate10 і нова бюджетна Huawei Y 2018 — потрібно було адаптувати і інтерфейс. Переосмислена клавіша навігації (навігаційний док), яку можна розмістити в будь-якій зручній для користувача частині дисплея, спрощує роботу з пристроєм однією рукою і дозволяє ефективно використовувати всю площу екрана для відображення контенту, приховуючи стандартні клавіші управління.

Якщо з якоїсь причини додаток не адаптований під співвідношення сторін 18:9, Emotion UI дозволяє масштабувати екран одним дотиком, натиснувши на відповідне повідомлення при першому запуску.

Функція розумного поділу екрана, що тепер доступна і в пристроях Huawei Y 2018, дозволяє одночасно переглядати відео і спілкуватися з друзями в месенджерах або читати документ і робити нотатки.

 

У новій версії інтерфейсу, доступній і в Huawei Y-серії, також реалізована функція FaceUnlock, яка за частки секунди активізує пристрій. Сканер обличчя працює, тільки якщо очі розплющені, а це означає, що інші люди не зможуть розблокувати пристрій, коли користувач спить. Для захисту конфіденційності користувача введене додаткове розблокування проведенням пальцем по екрану, яке виконується після розпізнавання «за обличчям». Цей варіант робить можливим використання інтелектуального відображення повідомлень. Якщо FaceUnlock ідентифікує людину, яка намагається розблокувати телефон, як не його власника, смартфон автоматично приховає вміст усіх спливаючих повідомлень.

Також доступна функція блокування окремих додатків.

Крім того, можна активувати «простий режим» відображення, в якому буде легко розібратися дітям або людям похилого віку. У цьому режимі все максимально спрощено, шрифти великі, а іконки займають всю площу робочого столу.

Для зручності користувачів у смартфонах серії Huawei Y 2018 допрацьовано програму Huawei Clone, яка призначена для копіювання даних з одного смартфону на інший (списку контактів, SMS, додатків, даних соцмереж, мультимедійних файлів) одним дотиком.

З додатком Party Mode легко організувати вечірку з друзями в будь-який час і в будь-якому місці. З його допомогою смартфони одночасно програють трек, а їхні динаміки стають колонками, створюючи об’ємний звук.

Опція Wi-Fi-міст не тільки підвищує діапазон передачі та рівень сигналів мережі Wi-Fi, але і перетворює смартфон на повноцінний Wi-Fi-роутер, дозволяючи одночасно підключати через нього кілька бездротових пристроїв.

Emotion UI перетворює смартфон на ефективний офіс у кишені. Так, його легко використовувати як проектор, варто тільки підключитися до монітора або телевізора без будь-яких док-станцій, а клавіатурою і мишею слугує екран смартфона. При цьому Huawei турбується про конфіденційність користувача: вхідні дзвінки та повідомлення не будуть відображені на моніторі. Підключивши телефон до великого екрану, також можливо під’єднати Bluetooth-клавіатуру і мишу, що зробить роботу, яка потребує мультизадачності, більш комфортною. Функція «Проектор» зараз доступна в смартфонах флагманських лінійок Mate10 і Р20.

Emotion UI — це інтерфейс, який можна максимально налаштувати «під себе», адже смартфон і його програмне забезпечення — це професійний асистент, який супроводжує користувачів у їхніх повсякденних справах.

Facebook Comments

MOBILZONE

Lifecell обійшов Київстар і Vodafone дешевим тарифом з інтернетом

Опубліковано

Lifecell обійшов Київстар і Vodafone дешевим тарифом з інтернетом

Порівняння дешевих тарифів. Мобільний оператор lifecell представив бюджетний тариф з мобільним інтернетом дешевше 100 гривень. Такими умовами не можуть похвалитися Київстар і Vodafone.

Тариф “Просто Лайф” від lifecell

Абонентам пропонують за 70 грн на 4 тижні користуватися 5 ГБ мобільного інтернету, безлімітом всередині мережі та 250 хв. на інші номери. Крім цього гарантується безліміт на користування додатком Дiя. Тарифний план доступний також на eSIM. Уточнюється, що з послугою “Тарифна підписка” при оплаті на 6 і 12 місяців вперед можна отримати знижку в розмірі 10% і 15% відповідно. Відзначається, що абонплата в 70 грн гарантована новим клієнтам, які переносять номер на lifecell. Для діючих абонентів, які зареєстрували свій номер ( “прив’язали” до паспорту) тариф коштує 80 грн / 4 тижні, а для інших клієнтів – 90 грн.

Lifecell обійшов Київстар і Vodafone дешевим тарифом з інтернетом
Цікаво, що у оператора Київстар є два тарифи, які можна порівняти за вартістю та обсягом ГБ.

Так, тариф “Дзвінки для батьків” за 75 грн / місяць надає безліміт дзвінків всередині мережі, 50 СМС по Україні. Однак включає всього 100 МБ мобільного інтернету. Для балансу соцмережі і месенджери не тарифікуються, включаючи Facebook, Messanger, Instagram, Snapchat, Telegram, Viber і ін.

Lifecell обійшов Київстар і Vodafone дешевим тарифом з інтернетом

При цьому можна порівняти дешевий тариф від lifecell з пакетом від Київстар за кількістю мобільного інтернету. Так, Київстар надає 5 ГБ в тарифі “Твій старт” з безлімітом всередині мережі та 100 хв на інші номери. Однако вартість такого пакета послуг вже обійдеться в 135 грн / міс.

Lifecell обійшов Київстар і Vodafone дешевим тарифом з інтернетом

Детальніше на сайті на сторінках тарифу “Дзвінки для батьків” та “Твій старт”.

Оператор Vodafone не пропонує тариф з такою невеликою кількістю ГБ, однак в лінійці можна знайти Vodafone “SuperNet Start”, який надає 7 + 3 гігабайтів трафіку за 125 грн / міс. Абонентам гарантовано надають Online Pass, 3 місяці YouTube Premium, безліміт всередині мережі та 150 хвилин дзвінків на інші номери.

Lifecell обійшов Київстар і Vodafone дешевим тарифом з інтернетом

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Monobank і lifecell запускають віртуальну SIM-карту

Опубліковано

Monobank і lifecell запускають віртуальну SIM-карту

За допомогою e-sim всі користувачі зможуть користуватися відразу двома SIM-картами: фізичної та віртуальної. Мобільний банк monobank запускає в своєму додатку віртуальну SIM-карту від lifecell. Співзасновник банку Олег Горохівський зазначив, що е-sim в додатку monobank вже тестують деякі користувачі, а всім іншим воно буде доступно на наступному тижні.

За допомогою e-sim всі користувачі зможуть користуватися відразу двома SIM-картами: фізичної та віртуальної.

e-Sim – це вбудована SIM-карта. Для її використання не потрібен слот, як для фізичних карт. Також можна додавати два або більше номерів, навіть якщо ваш телефон підтримує тільки одну SIM-карту. Просто потрібно буде кожен раз вибирати, який картою користуватися. Залежно від установок виробника один телефон може підтримувати до 10 номерів.

Віртуальну карту можна пошкодити або втратити, тому дані знаходяться в більшій безпеці.

За словами Горохівського, користувачі зможуть купувати віртуальні SIM-карти прямо в додатку monobank. Він зазначив, що карта буде коштувати 150 грн, але monobank їх поверне в якості кешбек. А ще на мапі буде 150 грн, щоб оплатити обраний тариф. Виходить, що користувач отримує карту абсолютно безкоштовно. «Крім випадкового номера ви можете вибрати хороший запропонований номер або підібрати підходящий в конструкторі», – написав Гороховський. Крім того, користувачі зможуть переглядати баланс рахунку, змінювати тарифи і встановлювати автопополненія.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Який Xiaomi вибрати в 2021 році: кращі смартфони від Redmi до Poco

Опубліковано

Який Xiaomi вибрати в 2021 році: кращі смартфони від Redmi до Poco

Топові смартфони Xiaomi можуть похвалитися відмінними камерами, чудовими екранами та іншими вражаючими характеристиками. Але зробити вибір між ними може бути непросто, оскільки в асортименті Xiaomi чимало флагманів. Крім серії Mi у Xiaomi є ще суббренди POCO і Redmi, під якими компанія теж випускає топові моделі. Саме тому багато користувачів задаються питанням «який Xiaomi вибрати в 2021 році?» Допоможе вам визначитися нова стаття, де зібрані п’ять кращих смартфонів Xiaomi на сьогоднішній день.

Xiaomi Mi 11 Ultra – кращий з кращих

Шукаєте найкращий на сьогоднішній день смартфон Xiaomi? Тоді можете вважати, що ви його вже знайшли. Це Xiaomi Mi 11 Ultra, який не поступається Samsung Galaxy S21 і iPhone 12 Pro ні за потужністю і продуктивності, ні по дизайну.

Xiaomi Mi 11 Ultra – це смартфон преміум-класу в стильному корпусі з великим 6,81-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю Quad HD + і частотою оновлення зображення 120 Гц для максимально плавної картинки. Він також має 12 Гбайт оперативної пам’яті для швидкої і плавної роботи і потрійну основну камеру з головним датчиком на 50 мегапікселів, 48-мегапіксельним модулем з ультраширококутним об’єктивом і 48-мегапіксельною камерою з перископічним об’єктивом. 20-мегапіксельна селф-камера теж заслуговує похвали.

Який Xiaomi вибрати в 2021 році: кращі смартфони від Redmi до Poco

Простіше кажучи, Xiaomi Mi 11 Ultra – це один з кращих камерофонів 2021 року і в цілому один з кращих смартфонів. Мабуть, його єдиний недолік – це великий виступ камери на задній панелі, який може відлякати тих, хто вважає за краще ультратонкі смартфони.

переваги:
Якість преміум-класу.
QHD-дисплей.
Фантастичні камери.

недоліки:
Недостатньо тонкий корпус.

Xiaomi Mi 11 – кращий смартфон в середній ціновій категорії

Чи не можете дозволити собі Xiaomi Mi 11 Ultra, але як і раніше хочете собі топовий смартфон? Тоді приблизно за півціни Xiaomi Mi 11 Ultra ви зможете купити собі щось досить близьке до нього в плані потужності і характеристик. Мова йде про Xiaomi Mi 11, який незважаючи на свої великі розміри приємно лежить в руці завдяки вигнутому корпусу товщиною всього 8,1 мм. А його 6,81-дюймовий дисплей зі співвідношенням сторін 20 до 9 має чудове дозвіл QHD + і максимальну яскравість в 1500 ніт.

Який Xiaomi вибрати в 2021 році: кращі смартфони від Redmi до Poco

Основна камера Xiaomi Mi 11 складається з головного сенсора на 108 мегапікселів, ширококутного модуля з дозволом 13 мегапікселів і макрокамери з 5-мегапіксельним датчиком. Так, у смартфона відсутній камера з телефотооб’ектівом, зате він може знімати відео у форматі аж до 8K.

переваги:
Якість преміум-класу.
QHD-дисплей.
Можливість зйомки відео в 8K.

недолік:
Ціна вище середнього.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro – кращий смартфон Xiaomi за свої гроші

Шукаєте смартфон з найкращим співвідношенням ціни і якості? Тоді вам потрібно зупинити свій вибір на Redmi Note 10 Pro. За цілком доступну ціну ви отримуєте висококласний смартфон. Він одягнений в пластиковий корпус, але при цьому не виглядає дешево. Навпаки, це великий і важкий апарат, який чудовий як зовні, так і на дотик.

Який Xiaomi вибрати в 2021 році: кращі смартфони від Redmi до Poco

Redmi Note 10 Pro здатний похвалитися крутим екраном з високою частотою оновлення зображення до 120 Гц, пікової яскравістю 1200 ніт, підтримкою HDR10 і захисним склом Corning Gorilla Glass 5 зверху. Основна камера зі 108-мегапіксельним сенсором Samsung ISOCELL HM2 доповнена 8-мегапіксельним модулем з надширококутним об’єктивом, 5-мегапіксельною макрокамерой і 2-мегапіксельним датчиком глибини. Автономність смартфона теж на висоті. І все це виглядає просто неймовірно, враховуючи досить низьку ціну.

переваги:
Доступна ціна.
Якісний дисплей.
108-мегапіксельна основна камера.

недоліки:
Чи не така низька ціна, як хотілося б.

POCO X3 Pro – кращий недорогий смартфон Xiaomi без підтримки 5G

Якщо ви шукаєте бюджетний смартфон Xiaomi, то вибір просто величезний. Відмінним варіантом може стати POCO X3 Pro. За невелику ціну ви отримаєте сучасний смартфон з Android 11 на борту, 128 або 256 Гбайт вбудованої пам’яті, великий батареєю і якісним IPS-дисплеєм з частотою оновлення зображення 120 Гц, а також 48-мегапіксельною основною камерою Sony IMX 582 в поєднанні з 8-мегапіксельним надширококутним модулем, 2-мегапіксельною макрокамерой і 2-мегапіксельним датчиком глибини.

Який Xiaomi вибрати в 2021 році: кращі смартфони від Redmi до Poco

Головну камеру ви можете знімати відео з роздільною здатністю 4K зі швидкістю 30 кадрів в секунду. Не залишається від основної камери і 20-мегапіксельна селф-камера. Загалом, якщо вас не турбує відсутність підтримки 5G і ви любите знімати фото і відео на ваш смартфон, то POCO X3 Pro стане відмінним вибором.

переваги:
Універсальний смартфон.
Доступна ціна:
Великий об’єм вбудованої пам’яті.

недолік:
Відсутність підтримки 5G.

Xiaomi Mi 10T Lite – відмінний універсальний смартфон з невисокою ціною

Xiaomi Mi 10T Lite – ще один відмінний бюджетний смартфон. Він трохи дорожче, ніж вищезгаданий POCO X3 Pro, і трохи старше, але зате він має підтримку 5G. Завдяки високій роздільній здатності і частоті поновлення зображення на екрані виходить сверхчёткім і плавним. Камера смартфона складається з головного модуля Sony IMX682 на 64 мегапікселя, 8-мегапіксельного надширококутний датчика з кутом огляду 120 градусів і двох 2-мегапіксельних сенсорів, один з яких виконує роль макрокамери, а інший – датчика глибини для портретної зйомки.

Який Xiaomi вибрати в 2021 році: кращі смартфони від Redmi до Poco

Додайте сюди стереодинаміки, ІК-датчик і підтримку запису відео в 4K і ви отримаєте дуже привабливий апарат. Правда, не можна сказати, що Xiaomi Mi 10T Lite досяг успіху хоч в якійсь з областей. Але якщо ви просто шукаєте хороший універсальний смартфон, то варто зупинити свій вибір на Xiaomi Mi 10T Lite.

переваги:
Підтримка 5G.
Екран з високою роздільною здатністю.
Можливість зйомки відео в 4K.

недолік:
Відсутність явних переваг.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.