Connect with us

MOBILZONE

Як можна заряджати смартфон – головні помилки

Опубліковано

Тривалість автономної роботи мобільного пристрою залежить від стану його акумулятора. У міру щоденного використання смартфона даний показник знижується, змушуючи користувачів міняти АКБ або купувати новий телефон.

Є обставини, які безпосередньо впливають на ємність батареї і термін її служби. Щоб уберегти акумулятор, його потрібно правильно експлуатувати. Розповідаємо про найважливіші заборонах і наводимо працюють поради щодо правильної зарядці смартфонів.

Не можна допускати повної розрядки акумулятора
При повному виснаженні батареї смартфона страждає її головна технічна характеристика – загальна ємність. Сучасні моделі телефонів мають системою автоматичного контролю, яка зберігає певний рівень заряду в АКБ навіть при відключенні пристрою. Однак не варто зловживати енергетичним запасом акумулятора, так як подібний підхід рано чи пізно може призвести до поломки. За словами багатьох експертів, рекомендується підтримувати ступінь заряду гаджета на середньому рівні.

Не можна заряджати пристрій в теплі і на морозі
Температурний фактор навколишнього середовища дуже сильно впливає на роботу мобільного гаджета. Особливо це стосується надмірно жарких місць, в яких телефон контактує з такими джерелами тепла, як працює радіатор або прямі сонячні промені. Проводити зарядку при подібних умовах часто небезпечно, тому що ймовірність його перегріву збільшується в рази. Холодна середовище також шкодить батареї, оскільки під дією низьких температур відбувається довгострокове зниження запасу енергії.

Не можна користуватися неякісними блоками живлення
Виробники мобільних пристроїв неспроста рекомендують заряджати свої гаджети виключно за допомогою оригінального устаткування. Дана обставина найчастіше обумовлено індивідуальними особливостями телефону, що включають в себе рівень допустимого вхідного напруги.

Щоб не зіпсувати батарею, потрібно використовувати тільки сертифіковані блоки живлення. Здійснювати зарядку через прикурювач автомобіля, повербанк або комп’ютер можна, але спочатку важливо переконатися в справності обладнання. Наприклад, не рекомендується приєднувати смартфон до ПК через пошкоджений кабель.

Не можна грати в телефон під час зарядки
Використання функцій смартфона при підключенні до джерела живлення часто провокує додаткове нагрівання акумулятора. Складність виконуваної мобільним процесором завдання безпосередньо впливає на рівень температури всередині пристрою. Щоб не піддавати батарею небезпеки, рекомендується утриматися від запуску важких додатків та ігор під час зарядки.

Небажано залишати смартфон заряджатися на ніч
Сучасні АКБ оснащуються просунутою системою управління вхідною напругою. З цієї причини можна практично не турбуватися про здоров’я батареї пристрою, якщо останнє залишається на довгий час (наприклад, на всю ніч) підключеним до розетки.

Однак багато хто все одно рекомендують дотримуватися дуже просту запобіжний засіб – припиняти зарядку при поповненні запасу акумулятора на 100%. Таким чином смартфон не буде перегріватися через безперервного впливу вхідної напруги від джерела живлення.

Ємність акумулятора будь-якого смартфона з часом неминуче зменшується, скорочуючи тривалість його автономної роботи. Повністю вберегти батарею телефону від поступового виснаження можна, але можна слідувати нескладним рекомендаціям і значно уповільнити подібний процес.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

MOBILZONE

“Резерв+” запускає онлайн-оформлення відстрочок для багатодітних батьків

Опубліковано

"Резерв+" запускає онлайн-оформлення відстрочок для багатодітних батьків

У застосунку “Резерв+” тепер з’явилася можливість оформити відстрочку від мобілізації для батьків, які виховують трьох або більше дітей. Про це повідомив міністр оборони України Рустем Умєров.

Відстрочка доступна для сімей, де обоє батьків перебувають у законному шлюбі та виховують трьох неповнолітніх дітей. Процедура подання заявки є максимально простою:

  1. Увійдіть до застосунку “Резерв+”.
  2. Подайте запит на відстрочку.
  3. Система автоматично перевірить ваші дані.

Якщо заявник відповідає всім вимогам, інформація про відстрочку автоматично відображатиметься у його електронному військовому документі.

Міністр також зазначив, що Міністерство оборони працює над подальшим вдосконаленням застосунку “Резерв+”. Планується розширити його функціонал, щоб багатодітні батьки могли отримувати всі види відстрочок в онлайн-режимі. Згодом така можливість буде доступна й для інших категорій громадян.

Рустем Умєров підкреслив, що діджиталізація процесів не лише спрощує подання документів, а й робить систему більш прозорою, відповідаючи сучасним стандартам.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Як працюють QR-коди на повістках і що робити, якщо отримали недійсне запрошення до ТЦК

Опубліковано

Як працюють QR-коди на повістках і що робити, якщо отримали недійсне запрошення до ТЦК

В Україні військовозобов’язані можуть отримати два види повісток до ТЦК та СП: на стандартному бланку або створені через реєстр “Оберіг”. Обидва документи мають паперову форму та можуть бути вручені особисто або надіслані поштою.

Особливості повісток:

  • Перший тип документа завіряється гербовою печаткою.
  • Другий має електронний підпис керівника ТЦК, а також QR-код, що містить інформацію про документ.

У деяких випадках військовозобов’язані стикаються із проблемами: недійсні виклики або неможливість перевірки QR-коду. Як діяти в таких ситуаціях та що означають QR-коди, пояснили в Міністерстві оборони.

Як виглядає повістка з QR-кодом?

Повістки, створені через Єдиний реєстр призовників, мають містити:

– назву ТЦК, що викликає військовозобов’язаного;
– реєстраційний номер;
– ПІБ і дату народження отримувача;
– місце, дату й час прибуття;
– мету виклику;
– перелік необхідних документів;
– ПІБ керівника ТЦК;
– дату накладення електронного підпису;
– QR-код для перевірки документу.

Таку повістку надсилають рекомендованим листом, і поштовий представник повинен її вручити особисто або залишити повідомлення в поштовій скриньці. В повідомлені вказується, що для адресанта є лист від ТЦК та в якому відділені його можна забрати.

Яку інформацію несе QR-код на повістці

QR-код на повістці виступає своєрідним “паспортом” повістки, за яким можна перевірити:

  • чинність документа;
  • дату й номер;
  • ТЦК, що видав документ;ім’я особи, яка підписала повістку;
  • мету виклику (уточнення даних, мобілізація тощо).

Як перевірити повістку?

Щоб дізнатися, чи дійсна повістка, потрібно відсканувати QR-код у додатку *Резерв+*. Застосунок дозволяє перевірити як виклики до ТЦК, так і нові військово-облікові документи (ВОД).

Якщо сканування показало помилку, це може свідчити, що повістка відкликана або належить іншій людині.

Що робити у разі помилки?

Якщо повістка видана помилково, Міністерство оборони радить звертатися до свого ТЦК для з’ясування ситуації.

Зазначається, що на частині повісток досі використовують “мокру” печатку й фізичний підпис. Такі документи залишаються дійсними, але планується їх поступова заміна на електронні.

Повістка вважається недійсною, якщо на ній немає одного з елементів: підпису (фізичного або електронного) чи реєстраційного номера з державного реєстру.

МОУ також зазначає, що смс-сповіщення про виписані повістки не передбачені, хоча військовозобов’язані можуть отримувати повідомлення від поштових операторів про прибуття листа.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Дані медоглядів чоловіків будуть автоматично потрапляти до Реєстру «Оберіг»

Опубліковано

Дані медоглядів чоловіків будуть автоматично потрапляти до Реєстру «Оберіг»

20 листопада Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроект No12066, який передбачає автоматичну передачу даних про придатність людини до військової служби до реєстру «Оберіг». Таким чином, Міністерство оборони України отримуватиме інформацію про результати медичних оглядів призовників, військовозобов’язаних та резервістів для визначення їхньої придатності до служби. Ці дані вноситимуться до Єдиного державного реєстру «Оберіг» задля забезпечення національної безпеки та оборони.

Співавтор законопроекту Олександр Федієнко пояснив, що документ уточнює процедуру передачі висновків з електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ) до системи «Оберіг». Ці дані будуть передаватися автоматично, одразу після отримання висновку. Він також зазначив, що стаття 32 Конституції України дозволяє обробку конфіденційної інформації на підставі закону в інтересах національної безпеки.

Також нагадуємо, що відповідно до постанови Кабміну No932 від 16 серпня 2024 року, персональні дані чоловіків почнуть автоматично вносити до реєстру «Оберіг» із 16-річного віку. Для юнаків віком від 17 до 25 років передбачено автоматичну реєстрацію як призовників без відвідування територіальних центрів комплектування та медичних комісій. Дані будуть збиратися з інших державних реєстрів, наприклад, під час оформлення паспорта. Це також поширюється на тих, хто проживає за кордоном.

Раніше ми розповідали, що 29 жовтня Верховна Рада підтримала законопроект No11377 у першому читанні. Він передбачає створення Єдиного соціального реєстру, який включатиме дані про отримувачів соціальної допомоги, пільг та інших гарантій від держави. Цей реєстр буде синхронізований у режимі реального часу з реєстром «Оберіг», а також з іншими державними реєстрами, зокрема реєстром прав на нерухомість, реєстром транспортних засобів та всіма іншими реєстрами. Законопроект наразі очікує на друге читання.

Також читайте:

Мобілізацію потрібно посилити: США тисне на Україну.

Смартфон замість ТЦК: у Міноборони анонсували трансформацію “Резерв+”.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement
"Резерв+" запускає онлайн-оформлення відстрочок для багатодітних батьків
MOBILZONE16 хв. тому

“Резерв+” запускає онлайн-оформлення відстрочок для багатодітних батьків

Як працюють QR-коди на повістках і що робити, якщо отримали недійсне запрошення до ТЦК
MOBILZONE1 годину тому

Як працюють QR-коди на повістках і що робити, якщо отримали недійсне запрошення до ТЦК

Дані медоглядів чоловіків будуть автоматично потрапляти до Реєстру «Оберіг»
MOBILZONE3 години тому

Дані медоглядів чоловіків будуть автоматично потрапляти до Реєстру «Оберіг»

Смартфон замість ТЦК: що нового готовлять для українських чоловіків
MOBILZONE4 години тому

Смартфон замість ТЦК: що нового готовлять для українських чоловіків

Провайдери повідомляють про падіння швидкості інтернету: все через вихід гри S.T.A.L.K.E.R. 2
MOBILZONE14 години тому

Провайдери повідомляють про падіння швидкості інтернету: все через вихід гри S.T.A.L.K.E.R. 2

Офіційно представлений дешевий смартфон Redmi A4 5G: ціна і характеристики вражають
MOBILZONE18 години тому

Офіційно представлений дешевий смартфон Redmi A4 5G: ціна і характеристики вражають

Посольства в Києві закриваються час через загрозу удару: що відомо
MOBILZONE20 години тому

Посольства в Києві закриваються через загрозу удару: що відомо

Мобілізацію потрібно посилити: США тисне на Україну
MOBILZONE21 годину тому

Мобілізацію потрібно посилити: США тисне на Україну

Українських чоловіків уже попередили про сюрприз від "Резерв+": що відомо
MOBILZONE1 день тому

Українських чоловіків уже попередили про сюрприз від “Резерв+”: що відомо

Приватбанк добавив у Приват24 нову корисну функцію
MOBILZONE1 день тому

Приватбанк добавив у Приват24 нову корисну функцію

Київстар попередив про заміну тарифних планів
MOBILZONE2 дні тому

Київстар попередив про заміну тарифних планів

Українських чоловіків уже попередили про сюрприз від "Резерв+": що відомо
MOBILZONE1 день тому

Українських чоловіків уже попередили про сюрприз від “Резерв+”: що відомо

ПриватБанк попередив про великі зміни із грошима клієнтів 18 листопада: що відомо
MOBILZONE5 днів тому

ПриватБанк попередив про великі зміни із грошима клієнтів 18 листопада: що відомо

Смартфон замість ТЦК: у Міноборони анонсували трансформацію "Резерв+"
MOBILZONE2 дні тому

Смартфон замість ТЦК: у Міноборони анонсували трансформацію “Резерв+”

Приватбанк добавив у Приват24 нову корисну функцію
MOBILZONE1 день тому

Приватбанк добавив у Приват24 нову корисну функцію

Глава Xiaomi назвав 56 пристроїв, які точно отримають HyperOS 2
MOBILZONE6 днів тому

Xiaomi назвала 56 пристроїв, які точно отримають HyperOS 2

Майк Тайсон – Джейк Пол: о котрій початок бою, де дивитися пряму трансляцію
MOBILZONE5 днів тому

Майк Тайсон проти Джейк Пол: о котрій початок бою, де дивитися пряму трансляцію

Українцям нагадали, як покращити мобільний зв’язок та інтернет під час відключень світла
MOBILZONE1 день тому

Українцям нагадали, як покращити мобільний зв’язок та інтернет під час відключень світла

Дуже важлива функція для чоловіків з 1 грудня доступна тільки через Дію
MOBILZONE2 дні тому

Дуже важлива функція для чоловіків з 1 грудня доступна тільки через Дію

Смартфон замість ТЦК: що нового готовлять для українських чоловіків
MOBILZONE4 години тому

Смартфон замість ТЦК: що нового готовлять для українських чоловіків

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.