Чому ніде у світі подібні програми не використовуються. Кіберексперт Костянтин Корсун заявив про небезпеку застосування “Дія”. Він вважає, що головна небезпека полягає в тому, що гарантії збереження конфіденційності особистих даних додаток не дає, оскільки розробники можуть мати прихований доступ та інформацію.
“Безпечна проблема полягає в тому, що всі гаджети можна вважати потенційно скомпрометованими, тому що дуже мало людей дійсно знають і дотримуються правил цифрової гігієни. Тому ця програма містить купу ризиків. Починаючи з того, що розробники операційних систем смартфона можуть мати якийсь прихований доступ або приховані функції, які періодично випливають. Випадків і прикладів так багато”, – зазначив Корусун.
Експерт додав, що багато світових країн від подібного досвіду відмовилися. При цьому розроблені програми типу функціоналу для голосування, які були введені в один період у Франції, Німеччині, Молдові, Швейцарії, також не прижилися.
“Жодна країна у світі не пішла цим шляхом, і команда розробників “Дії” навіть не задумалася – чому. Вони просто захотіли бути першими”, – зазначив Корсун.
Leave a Comment