ПриватБанк і Ощадбанк перейдуть на відеоідентифікацію

Проблема віддаленої верифікації стримувала розвиток ринку. До кінця 2021 року відеоідентифікації введуть 15-20 українських банків. Такий прогноз зробили банкіри під час круглого столу «Онлайн-кредитування: нові можливості для банків і клієнтів», організованого «Фінансовим клубом».

«Дистанційну ідентифікацію вже проводять два-три банки за 10-15 хвилин через« Дію », BankID, Liveness і FaceMachine. І, в принципі, досить успішно, – розповів голова правління Ідея Банку Михайло Власенко. – Завдяки діям Нацбанку, ми отримали зняття всіх нормативних обмежень за дистанційною ідентифікації. Зараз є тільки технологічні обмеження у банків – багато хто не готовий, або в розробці ».

На думку Михайла Власенко, Відеоідентифікація за 5-10 хвилин – це одна зі сходинок, яку банки вже пройшли.

«Глобально до кінця року буде 15-20 гравців. У третьому кварталі приєднається близько половини. Це дає додаткові можливості для роботи на ринку онлайн-кредитування і дозволяє дати клієнтам сервіс та конкурувати з фінансовими компаніями, які міцно влаштувалися в цьому сегменті », – сказав він.

Проблема віддаленої верифікації стримувала розвиток ринку, говорить заступник начальника департаменту цифрового бізнесу банку «Глобус» Олександр Дубихвіст.

«Ця проблема була вирішена в минулому році: 65-ту постанову НБУ дало банкам можливість дистанційно проводити верифікацію декількома способами. Активно використовуємо в нашому додатку «Дія», БКІ, зараз підключили BankID », – зазначає він.

«Ринок розвивається, в тому числі завдяки відеоідентифікації, віддаленої ідентифікації, щоб клієнтові не потрібно було приходити на точку продажів. Ми таку технологію зараз можемо використовувати тільки для повторних клієнтів. На відкритий ринок плануємо цю технологію вивести в травні », – анонсував заступник голови правління Банку Форвард Андрій Прусов.

Facebook Comments
Головний редактор:
Leave a Comment

This website uses cookies.