Viber нагадав основні віхи розвитку з початку по 2020 рік

Команда розробників месенджера Viber в цьому році відзначає десятиріччя свого сервісу для спілкування в інтернеті і з цього приводу вирішила згадати основні віхи на путки до повноцінної комунікаційної платформи.

Viber почав свою роботу в 2010 році з метою надати альтернативний спосіб спілкування, який передбачав би міжнародні дзвінки для користувачів смартфонів. З тих пір функціональність платформи поступово розросталася, поповнюючи набір опцій аудіозвонкамі, обміном повідомлень, груповими чатами, відеодзвінки, спільнотами і чат-ботами, при цьому зберігаючи конфіденційність користувачів.

У 2014 році Viber став частиною Rakuten Inc., світового лідера в галузі електронної комерції та фінансових послуг. У 2018 року запуск спільнот став ще одним переломним моментом в роботі компанії, який надав адміністраторам можливість створювати групові чати з необмеженою кількістю учасників. Через рік була запущена функція групових голосових викликів. Сьогодні Viber знаходиться на шляху до трансформації в мультифункціональну комунікаційну платформу, яка буде надавати фінансові послуги та утиліти.

У поточному 2020 році Viber представив одразу кілька нових функцій, які стали корисними під час пандемії: групові відеодзвінки і збільшення кількості учасників групових відео і аудіозвонков до 20 осіб одночасно. У листопаді компанія також оголосила про свої плани щодо подальшої роботи в сфері fintech, представивши Chatbot Payments.

Як повідомляло агентство, що за даними InMind, Viber є найпопулярнішим месенджером в Україні – ним користуються 99% опитаних у віці 25-34 років), далі йдуть Facebook Messenger, Telegram, WhatsApp і Skype.

Facebook Comments
Головний редактор:
Leave a Comment

This website uses cookies.