Конкурент популярного месенджера WhatsApp, повинен значно перевершити його в функціональності і зручності.
Подробиці
Причина такої впевненості криється в тому, що компанія Google, яка і виступила розробником нового месенджера, додала можливість використовувати його взагалі без підключення до інтернету, що звучить дійсно дуже круто, оскільки користувачам більше не потрібно буде використовувати дорогий трафік в роумінгу для спілкування з близькими. Зрозуміло, за використання самого месенджера не доведеться платити.
Це стало можливим завдяки новому протоколу, розробленого компанією Google, який називається “RCS”, що розшифровується, як “Rich Communication Services”, і покликаний замінити звичайні SMS-повідомлення. Тут головне, щоб оператори мобільного зв’язку по всьому світу впровадили цей стандарт, щоб у обох співрозмовників була можливість відправити і отримати повідомлення, використовуючи цей протокол. На даний момент вже більше 30 операторів мобільного зв’язку по всьому світу підтримують його, і незабаром очікується поява подібного рішення і у українських операторів. Також цікаво те, що у даної технології немає обмежень на розмір повідомлень, а також є звітність про доставку та прочитання, як в звичайних месенджерах, тобто ви зможете побачити, коли ваш співрозмовник отримав і прочитав повідомлення.
Для того, щоб отримати можливість використовувати даний месенджер, який не потребує обов’язкового підключення до інтернету, потрібно завантажити мобільний додаток Android Messages з магазину додатків Google Play, після чого в настройках потрібно включити той самий протокол RCS, і якщо ваш оператор його підтримує, ви зможете спокійно відправляти повідомлення, навіть не будучи підключеними до інтернету. На даний момент нічого подібного немає ні в одному з популярних месенджерів на зразок WhatsApp, Viber або Telegram, тому даний фактор може стати ключовим у зростанні популярності мессенджера.
На даний момент Android Messages доступні тільки для Android-пристроїв, і поки невідомо, чи буде додаток випущено під iOS, але якщо цього не станеться, незрозуміло, як далі відбуватиметься розвиток даного протоколу, якщо така велика частина потенційної аудиторії буде відразу відрізана.
Leave a Comment