Порівняння найпопулярніших фітнес-браслетів Xiaomi Mi Band 4, Hey + і Amazfit Cor 2

Ринок переносної електроніки зростає, а виробникам доводиться тільки і робити, що встигати за зростаючим апетитом покупців. Для Xiaomi це не проблема і зараз китайський ТехноГігант пропонує широкий асортимент фітнес-трекерів, розумних годин і у всьому цьому різноманітті можна легко заплутатися. У цій статті ми порівняємо новенький Mi Band 4 з Hey Plus і Amazfit Cor 2.

Наведемо коротку порівняльну таблицю:

Mi Band 4 Hey Plus Amazfit Cor Amazfit Cor 2
Інтерфейс підключення Bluetooth 5.0 Bluetooth 4.2 Bluetooth 4.1 Bluetooth 4.2
Дисплей AMOLED 0.95” AMOLED 0.95” IPS 1.23” IPS 1.23”
Захист дисплея скло пластик скло Gorilla Glass скло Gorilla Glass
Датчики і модулі  

акселерометр
гіроскоп

NFC

акселерометр
гіроскопNFC
акселерометр акселерометр
ємкість аккумулятора 125 мАч 120 мАч 170 мАч 160 мАч
Матеріал корпуса пластик пластик алюміній алюміній
Пило-та вологозахист IP68 IP68 IP67 IP67
Дата анонса червень 2019 лютий 2019 березень 2018 травень 2019

Першу версію Amazfit Cor ми порівнювати не будемо, однак для наочності включили її до порівняльної таблиці.

Дизайн

На перший погляд, пристрої дуже схожі один на одного і, дійсно, загальні риси можна знайти у всіх фітнес-трекерів. Mi Band 4 відрізняється від Hey Plus буквально в дрібницях: замість керуючої кнопки на дисплеї така винесена на нижню частину передньої панелі, тим самим економиться корисний простір дисплея Mi Band 4.

Аналогічно будується дизайн передньої панелі і у Amazfit Cor 2, за тим лише винятком, що дисплей останнього істотно більше. Але це не означає, що дисплей Cor 2 краще – навпаки, при більшій діагоналі цей дисплей має меншу роздільну здатність і менш яскравий IPS-дисплей.

Всі порівнювані пристрої мають можливість заміни ремінців, на на Amazfit Cor 2 це робиться трохи складніше.

Характеристики

Щільність піксельної матриці дисплея Mi Band 4 і Hey Plus становить 282 ppi, в той час, як у Amazfit Cor 2 це всього лише 145 ppi. Дисплеї всіх пристроїв сенсорні для зручного управління, проте користуватися Mi Band 4 і Hey Plus набагато приємніше за рахунок яскравого і соковитого AMOLED-дисплея, який добре видно навіть на сонці.

Ємність акумулятора Mi Band 4, Hey Plus і Amazfit Cor 2 становить 125 мАг, 120 мАг і 160 мАг відповідно. В цілому, пристрої видають схожу автономність, що перевищує 20 днів звичайного використання.

Браслети з’єднуються зі смартфоном по Bluetooth, але тільки Mi Band 4 робить це по новому протоколу Bluetooth 5.0, що в теорії повинно допомогти збільшити стабільність сигналу і автономність.

Всі пристрої отримали акселерометр і гіроскоп для визначення активності, однак тільки у Mi Band 4 і Hey Plus є версії з NFC-модулем, яким можна розплачуватися в китайських магазинах, що підтримують AliPay. Втім вже зараз можна в Hey Plus можна додати карту “Трійки”, що буде актуально і для росіян. Є сенс про придбання версії з NFC ще й тому, що недавно Xiaomi уклала угоду з MasterCard про співпрацю в Україною.

Функціонал

Варто відразу зазначити, що всі пристрої здатні працювати як з Android, так і з iOS смартфонами, для цього передбачені спеціальні програми: Mi Fit для Mi Band 4 і Amazfit Cor 2 і Mi Home для Hey Plus.

До речі, Hey Plus став одним з перших розумних браслетів, в якому була реалізована підтримка управління розумним будинком. Можливо призначити кілька пресетів для управління розумним світлом, чайником або іншими гаджетами для розумного будинку, підтримуваними додатком Mi Home.

Звичайно, всі пристрої можуть сповіщати власника вібрацією про вхідні дзвінки, про повідомлення від додатків з висновком тексту на дисплей, про виставлених будильниках і таймерах. Можна запустити і секундомір.

Нікуди не поділися звичні в будь-якому фітнес-трекер крокомір, лічильник калорій, вимірювання пульсу в режимі реального часу, оповіщення про відсутність активності і навіть відстеження фаз сну.

Серйозним нововведенням в Mi Band 4 стало впровадження голосового помічника XiaoAI, який не працюватиме на території Росії. Однак сам факт наявності мікрофона дає надію, що в майбутніх оновленнях для Mi Band 4 користувачі отримають можливість відповідати на вхідні повідомлення голосовими відповідями.

Mi Band 4 порадує своїх власників величезною кількістю змінних циферблатів, нові можна завантажувати прямо в додатку Mi Fit. Більш того, вже скоро з’являться перші кастомниє циферблати від простих людей, які захоплюються дизайном і малюванням вочфейсов для переносної електроніки. Звичайно, різноманітність циферблатів є і у випадку з Hey Plus і Amazfit Cor 2, проте кількісно і якісно до Mi Band 4 все ж далеко.

Також Mi Band 4 більш орієнтований на людей, захоплених спортом, і передбачає кілька видів тренувань прямо в інтерфейсі самого браслета. Mi Band 4 здатний самостійно відстежувати деякі види активності, на кшталт тривалої ходьби, бігу, їзди на велосипеді або плавання. Цей браслет, як і Hey Plus і Amazfit Cor 2 пило- та вологозахищений, що дозволяє плавати або мити руки, не переживаючи за збереження гаджета.

Вибираючи сьогодні новий фітнес-трекер, важливо відштовхуватися від власних відчуттів від того чи іншого пристрою, його дизайну і філософії. Але з технічної точки зору, найцікавішим сьогодні пропозицією є саме новий Mi Band 4. Hey Plus не має належної підтримки з боку виробника і тому продукт не розвивається, по крайней мере на території Росії. Amazfit Cor 2 пропонує весь базовий набір функцій, які чекаєш від трекера на зап’ясті, і, дійсно, багатьом може сподобатися саме цей варіант: своїм дизайном, простотою і відсутністю багатьох непотрібних функцій. Так чи інакше, але кожен повинен вибрати сам. Що ж виберете ви?

Джерело 

Facebook Comments
Головний редактор:
Leave a Comment

This website uses cookies.