Програмне забезпечення з кожним днем стає все більш затребуваним з боку абонентів, а причин у такого стану справ дуже і дуже багато. Існують такі програми, які здатні замінити собою працю відразу кілька сотень людей, виконуючи поставлені завдання за частки секунди, що дозволяє бізнесу розвиватися швидше, а якістю обслуговування або якихось товарів рости. Уже в недалекому майбутньому на ринок вийде така операційна система, як Windows 11, а її створення в даний час ведеться всередині американської корпорації Microsoft, однак уже зараз відомо, чим вона зможе порадувати.
Практично всі ідеї і особливості Windows 10 виявилися провальними, а популярність цієї ОС обгрунтована тим, що вона набагато новіше Windows 7, підтримуючи безліч нових технологій. Якби не це, навряд чи Microsoft зуміла б зробити десяту «вінду» популярнішим сьомий, з моменту релізу якої пройшло вже майже десять років. Сьогодні, 1 липня 2019 року, стали відомі подробиці про нову ОС для комп’ютерів, планшетів, ноутбуків і планшетів, а називатися вона буде Windows 11, хоча є відомості про те, що американська корпорація відмовиться від такої лінійки, зосередивши всі сили на інший.
Відомо, що основою Windows 11 стане ядро Windows Core, завдяки якому вона отримає масу нововведень. Так, наприклад, всі оновлення зможуть встановлюватися самостійно в фоновому режимі без необхідності кожного разу здійснювати перезавантаження, а таке поняття, як «Зміни вступлять в силу після перезавантаження», назавжди стане частиною історії, тому що всі зміни зможуть вступати в силу в режимі реального часу . Крім того, Microsoft заради нової ОС створила абсолютно новий інтерфейс, який набагато простіше і красивіше такого в десятій «винде», у якій з цим все погано, так як велика кількість різних налаштувань іноді плутає навіть досвідчених користувачів.
За рахунок значно результаті зниження кількості функцій і фонових процесів, нова Windows 11 зможе працювати на всіх комп’ютерах і планшетах, на яких зараз повноцінно функціонують десята «вінда». Це означає, що користувачам буде потрібно від 32 ГБ вільного місця на накопичувачі, від 2 ГБ оперативної пам’яті, а також одноядерний процесор з тактовою частотою 1,0 ГГц і вище. Чим краще виявиться «залізо», на тим більш високу продуктивність можуть розраховувати користувачі. Відомо, що Microsoft збирається представити нову ОС в кінці 2019 року, тоді як її реліз відбудеться в першій половині 2020 року, швидше за все, в травні.
Leave a Comment