«Укртелеком» готується до запуску нового мобільного оператора UMobile та вже відкрив попередню реєстрацію для майбутніх абонентів. Користувачі можуть залишити заявку на отримання SIM-картки, хоча остаточні умови обслуговування поки не розкриваються.
Форма для передзамовлення працює на окремому сайті UMobile. Поки що там немає інформації про конкретні тарифні плани, кількість мобільного інтернету, хвилини, SMS чи вартість пакетів.
Фактично компанія розпочала формування бази потенційних клієнтів, яких зможуть поінформувати про запуск нового оператора та його пропозиції.
Оплата буде прив’язана до календарного місяця
Одним із цікавих рішень UMobile має стати система розрахунку за тарифні пакети. Оператор планує відмовитися від традиційного для частини українського ринку 4-тижневого періоду.
Замість цього абонентський місяць буде прив’язаний до календаря — від 1-го до останнього числа місяця.
Також нових клієнтів планують стимулювати знижкою. Йдеться про 15% економії для тих, хто пройде ідентифікацію або перенесе свій номер від іншого мобільного оператора через MNP.
UMobile хоче об’єднати мобільний та домашній інтернет
Новий оператор розраховує конкурувати не лише мобільними тарифами. «Укртелеком» планує поєднати UMobile зі своєю мережею фіксованого інтернету.
У майбутньому клієнтам можуть запропонувати єдиний пакет із мобільним зв’язком та оптичним домашнім інтернетом GPON. Такий формат дозволить оплачувати послуги мобільного та фіксованого зв’язку в межах одного тарифу.
Це не перший мобільний проєкт «Укртелекому»
Компанія вже має досвід роботи на мобільному ринку. У минулому «Укртелеком» розвивав бренд Utel, під яким у 2007–2011 роках надавалися послуги мобільного зв’язку третього покоління.
Пізніше цей напрям продовжив «ТриМоб», який сьогодні працює у форматі MVNO та використовує інфраструктуру Vodafone.
Тепер «Укртелеком» готує до запуску новий бренд — UMobile. Коли саме оператор почне повноцінно обслуговувати абонентів і скільки коштуватимуть його тарифи, компанія поки не повідомила.
View Comments
олігархи не хочуть продавати послугу... тільки "подушний" роблять...