Статті

Закінчиння війни вже близько: в Україні з’явилася політична партія ЗСУ

Підготовка до виборів в Україні набирає обертів це теж показує що війна скоро завершиться. У політичному просторі з’явилася нова партія з промовистою назвою — «ЗСУ», що розшифровується як «Завжди сильні українці».

Очолив політичну силу киянин Гліб Малютін — чинний помічник народного депутата від партії «Слуга народу» Андрія Задорожного. Раніше він також працював радником віце-прем’єра Олексія Кулеби.

Створення партії з такою назвою вже викликало жваве обговорення в соцмережах, адже абревіатура збігається з офіційним скороченням Збройних сил України.

Facebook Comments Box
Головний редактор

Recent Posts

У Вінниці чоловіки побили людину, а поліцейський спостерігав за інцидентом

У мережі поширюється відео бійки, яка, за словами очевидців, сталася у мікрорайоні Тяжилів у Вінниці.…

5 години ago

Apple готує лінійку продуктів «Ultra»: ціна і характеристики

Головний фокус Apple зміщується в бік продуктів класу «суперпреміум». Очікується поява таких пристроїв: iPhone Ultra…

5 години ago

Київстар, Vodafone чи lifecell: як підключити дешеві тарифи, щоб був безлімітний інтернет

Багато українців під час вибору мобільного тарифу дедалі більше звертають увагу не тільки на його…

12 години ago

Ветерани можуть отримати нову безкоштовну допомогу від держави: подробиці

В Україні запустили нову державну програму медичної допомоги для ветеранів та військових, які отримали травми…

13 години ago

Сигарети різко подорожчають з 1 квітня: скільки доведеться платити за пачку

Якщо зараз пачка сигарет у магазинах коштує приблизно 140-155 гривень, то вже з 1 квітня…

14 години ago

Світло та газ подорожчають вже з 1 червня: які тарифи готують для українців

Заборгованість українців за комунальні послуги стрімко зростає, однак влада готується до перегляду тарифів на базові…

15 години ago