У Viber зʼявилася нова крута функція: деталі

Друга SIM у Київстарі, lifecell і Vodafone: як одним тарифом користуватися двом людямДруга SIM у Київстарі, lifecell і Vodafone: як одним тарифом користуватися двом людям

Корпорація Майкрософт продовжує розширювати присутність свого інструменту штучного інтелекту Copilot. Тепер Copilot AI доступний у месенджері Viber. Раніше Copilot був представлений у WhatsApp та Telegram.

Як скористатися штучним інтелектом Copilot розповідаємо в нашому матеріалі.

Перш ніж спробувати Copilot, потрібно встановити останнє оновлення Viber, для Андроїд це можна зробити в Play Store ну або App Store для Iphone.

Покрокова інструкція як у Viber спілкуватися з штучним інтелектом Copilot :

  • Запустіть Viber і натисніть кнопку пошуку вгорі.
  • Введіть назву “copilot”, і в результаті пошуку вам покаже чат.
  • Торкніться Microsoft Copilot, щоб розпочати чат.
  • Інструмент штучного інтелекту попросить вас прийняти Умови використання, перш ніж спілкуватися далі – натисніть – “Я приймаю”.

Ви можете ставити запитання Copilot, генерувати зображення та отримувати загальну інформацію тощо.

Важливо: ви повинні надати Viber повний доступ до файлів на вашому пристрої, щоб переглядати зображення, які він генерує. В іншому випадку зображення відображатимуться як порожня мініатюра в чаті.

Також читайте:

Уже скоро українці зможуть користуватися мобільним зв’язком та інтернетом у 27 країнах ЄС за українськими тарифами

Друга SIM у Київстарі, lifecell і Vodafone: як одним тарифом користуватися двом людям

 

Facebook Comments Box
nyaha IT:
Leave a Comment
whatsapp
line