Оператор мобільного зв’язку «Київстар» оголосив про поетапне відключення популярного формату мобільного інтернету — 3G. Як повідомляє компанія, перший етап стартує вже 29 квітня у двох областях — Одеській та Чернігівській.
Під відключення потраплять такі населені пункти: Одеса, Одеський район, Ізмаїл, Білгород-Дністровський, Чорноморськ, Прилуки, Овідіополь, Південне, Фонтанка та Лиски.
У «Київстарі» пояснюють, що поетапне згортання 3G — це багаторічний проєкт, який дозволяє підвищити якість користування інтернетом, збільшити швидкість 4G та підготувати мережу до запуску 5G. Однією з умов реалізації цього проєкту є вивільнення частот.
Оператор також оприлюднив графік відключення 3G для інших міст на 2025 рік. Перевірити, чи планується вимкнення мережі у вашому регіоні, можна на сайті «Київстар», у розділі «Чому в моєму місті стає недоступним 3G?».
Слід зазначити, що для користування 4G необхідно, щоб смартфон, так і SIM-картка підтримували технологію LTE.
Перевірити сумісність пристрою можна за допомогою таких команд:
- для телефону — 2455#, натиснувши кнопку виклику;
- для SIM-картки — 2454#, також із натисканням кнопки виклику.
Також читайте:
Найдешевші мобільні тарифи у квітні 2025: що пропонують Київстар, Lifecell і Vodafone
Leave a Comment