Бусифікація, СЗЧ, командири-здирники, корупція у ВЛК: що коїться в українській армії

Раніше ми всі дуже весело сміялися з Росії, коли там показували насильну мобілізацію. А зараз ми помінялися місцями.

Нардепка Анна Скороход в інтерв’ю “Телеграфу” розповіла про ситуацію на фронті та найболючіші питання української армії.

За її словами, що багато військових просто розчаровані тим, що відбувається в тилу. Адже хтось заробляє на крові і не покараний за це. Наприклад, виявилося, що більшість тендерів Міноборони були завищені на 20 -50 відсотків від ринкової ціни, що означає велику корупцію в державному апараті.

Несправедлива мобілізація та корупція в ТЦК, яка вже давно не є таємницею. Зараз можна згадати з десяток, а то й більше, гучних кейсів – починаючи від скандального одеського ексвійськкома Борисова, теща якого має віллу в Іспанії, маєтків рівненського ексглави ТЦК Луцюка, який лупцював підлеглого биткою – до інших пересічних випадків, де працівники терцентрів причетні до “відмазування” ухилянтів від служби за гроші.

Також нардепка розповіла про шалені цифри в СЗЧ, – “Якщо ще літом СЗЧешників було майже 100 тисяч, то зараз ця цифра більша, адже мобілізують невмотивованих і при першому кращому моменті вони тікають“.

Інші тези, які озвучила Анна скороход

▪️Всі кажуть, що там в ТЦК всі бойові. Нічого вони не бойові, від сили тільки 40% були на фронті.

▪️Є історія, коли збирали гроші з хлопців, для того, щоб вирівняти у командування рівень заробітних плат. Тобто, командування не на передовій, не отримують «сотку» і вони збирали з хлопців гроші для вирівнювання своїх зарплат.

▪️Лікарям ВЛК дали чіткий наказ, якщо ти хочеш продовжувати працювати на своїй посаді, або якщо ти взагалі хочеш, щоб у тебе все було добре, то практично всі чоловіки мають бути визнані придатними.

▪️Корупція у війську, вимагання грошей з хлопців, недопущення на проходження ВЛК і лікування. А найчастіше це невиплата грошового забезпечення, або ж виплата у не повному обсязі.

▪️ Не виконаєш план — підеш штурмувати посадки. Ну певно, що перед тим, як піти працювати в ТЦК, людина повинна відчуту тягар військової служби на собі, щоб розуміти цінність життя та показувати приклад людям, яких вони мобілізують.

Висновок: Звичайно, багато українців і так знали про дані проблеми в Україні, але на загал їх мало хто освічував. Анна скороход не побоялася критики та озвучила, що турбує більшість українців. А як ми знаємо, озвучення проблеми це перший крок до її рішення.

Також читайте:

«Всі поховалися, а ТЦК погані»: що не так з українським суспільством.

Смартфон замість ТЦК: у Міноборони анонсували трансформацію “Резерв+”.

Facebook Comments
nyaha IT:
Leave a Comment

This website uses cookies.