Нові норми бронювання, запропоновані в новому мобілізаційному законі, дозволять отримати до державного бюджету понад 200 мільярдів гривень на рік.
Про це 25 березня заявив Дмитро Наталуха голова комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку.
Впровадження даної концепції покращить умови для бізнесу щодо, бронювання критично важливих військовозобов’язаних співробітників.
Він зауважив що, зараз діяльність комітету спрямована на забезпечення потреб бюджету у фінансуванні, зазначивши, що бронювання надасть додаткові кошти.
«Звичайно, головне — це пряме фіскальне забезпечення оборонних видатків. Тут ми розраховуємо не на значне підвищення податків, а на створення нових механізмів і пошук нових інструментів і нових методів», – зауважив голова комітету.
Наталуха додав, що комітет ради закликав парламентарів якнайшвидше прийняти шість законопроєктів і підготувати до другого читання ще п’ять законопроєктів.
«Наша мета, щоб у найближчій перспективі, протягом кількох місяців, ми мали реальні документи у сфері законопроєктів, які відображатимуть результати нашої співпраці з бізнесом», – додав він
Нагадуємо, що після ретельних розрахунків голова бюджетного комітету Роксолана Підласа з’ясувала, що для мобілізації 500 тисяч осіб, які планується призвати до армії у 2024 році, лише на навчання, виплати та одяг потрібно 322 мільярди гривень.
Leave a Comment