Названо термін, коли набуде чинності новий закон про мобілізацію

Оновлений закон про мобілізацію, який зараз є предметом аналізу та обговорення у Верховній Раді, зможе набути чинності не раніше, ніж на початку квітня. А перед цим буде довгий і важкий етап обговорень і пошуку спільних рішень.

Такий прогноз зробив представник української фракції “Голос” Ярослав Железняк.

За словами Железняка, запропонований законопроєкт про мобілізацію, який вже пройшов перше читання парламентом, до другого читання матиме понад 1000 поправок. Кінцевий термін подання правок – 21 лютого. Після цього їх потрібно буде розглянути та звести в таблицю.

Все це займе кілька тижнів, за прогнозом Железняка. Процес голосування в залі парламенту, правильно підготовлених і реалізованих поправок займе деякий час.

Я не вірю, що це буде абсолютно точний рекорд. Абсолютний рекорд був у так званому антиколомойському законі – там було 16 480 поправок. Тут цифра буде меншою. Але кілька тисяч – це все одно багато. Поки комітет зведе та підготує належним чином. Кожна поправка займає пару хвилин. Збільшення кількості поправок займе більше часу, оцінив Железняк.

Проте він вважає, що парламентська більшість пришвидшуватиме прийняття закону. У результаті очікується, що депутати проголосують за нього в другому читанні до кінця лютого.

Законопроєкт буде прийнято до кінця лютого, підписано на початку березня та набуде чинності через місяць. Це початок квітня», – спрогнозував нардеп.

У підсумку ухилянтам залишається ще як мінімум півтора місяця «пожити» у відносному спокої. Після чого ТЦК за них візьметься зі всією суворістю нового закону.

Facebook Comments
nyaha IT:
Leave a Comment

This website uses cookies.