Найбільш часто використовувані паролі у світі — їх зламують за лічені секунди

Ламати голову, щоб придумати надійний пароль, може бути важко. Але якщо ви хочете, щоб ваша електронна пошта, онлайн-банкінг, та інші дані були захищені від лап хакерів, було б розумно докласти зусиль.

NordPass, інструмент керування паролями від команди NordVPN, у партнерстві з незалежними дослідниками опублікував своє дослідження – 200 найпоширеніших паролів, які використовувалися у 2023 році.

З 20 найпоширеніших паролів у світі 17 можна зламати менш ніж за секунду, тож двічі подумайте, перш ніж вирішити ввести «123456» або ще більш креативний «пароль», щоб захистити свої онлайн-акаунти.

Найпопулярніші паролі є одними з найбільш ледачих комбінацій, навіть незважаючи на те, що загрози кібербезпеці продовжують зростати: у першій половині 2022 року постраждали понад 53 мільйони громадян США, згідно з даними AAG.

Щоб переконатися, що ваші дані залишаються в безпеці, ось 20 найпоширеніших паролів у світі 2023 року — і скільки часу потрібно для злому кожного з них:


«Адмін», який протягом останніх п’яти років не входив до топ-200, цього року посів друге місце.

«Це один із паролів, які люди не намагаються змінити», — йдеться у звіті. «Замість того, щоб вдосконалювати звички створення паролів, користувачі Інтернету пішли в іншому напрямку, дотримуючись уже попередньо налаштованих паролів».

Незважаючи на кілька гідних суперників, «123456» продовжує очолювати рейтинг найпоширеніших паролів у світі протягом останніх п’яти років.

«Він був визнаний найпоширенішим паролем 4 з 5 разів. «Пароль» колись носив цей не надто благородний титул», — йдеться у повідомленні.

Поради для створення паролів

  • Регулярно змінюйте паролі
  • Паролі мають містити принаймні 20 символів і містити цифри, великі та малі літери та спеціальні символи.
  • Утримайтеся від використання такої інформації, як дати народження, імена чи загальні слова.
  • Не використовуйте той самий пароль для кількох сайтів.
  • Перейдіть на ключі доступу, де ви можете використовувати відбиток пальця, сканування обличчя або PIN-код для доступу до пристрою чи програми.

Facebook Comments
nyaha IT:
Leave a Comment

This website uses cookies.