Повістка тепер у платіжці за комуналку: що відомо

Відповідно до положень закону, повістка може бути вручена також відповідальною особою ЖЕКу.

В Україні почали надсилати повістки по-новому – тепер у деяких великих містах, особливо в столиці, їх навмисно прикріплюють до паперових рахунків за комунальні послуги.

Після публікації чисельних так званих “платіжок-повісток” у соцмережах виникла бурхлива дискусія, люди запитували – навіщо прикріпляти до комунальних платежів повістку? Чи має така повістка юридичну силу? Чи вважається повістка врученою, якщо за цією платіжкою сплачена комуналка?

Адвокат Андрій Межирицький у ТСН розповів, що такі заходи ЖЕКи самі робити не можуть, тут повинна бути вказівка від ТЦК.

Відповідно до положень закону, повістки може вручати і начальник ЖЕКу. Тому, швидше за все, ТЦК попросив у ЖЕКу інформацію про призовників, які проживають на території, яку обслуговує певний ЖЕК. Після чого були виписані повістки на цих осіб, їх передали ЖЕКу з вимогою вручити військовозобов’язаним – каже Андрій Межирицький.

Адвокат додав, що правильне вручення повістки вважається тоді коли призовник отримав її особисто та завірив її своїм підписом. Якщо повістку кинули в поштову скриньку, чи передали через родичів, то така повістка не рахується врученою. Таким чином, повістку яку розсилає ЖЕК немає юридичної сили.

Раніше ми розповідали, що у Верховній Раді хочуть прийняти законопроєкт, який буде мобілізувати чоловіків за письмовою згодою. 

Facebook Comments
nyaha IT:
Leave a Comment

This website uses cookies.