Пристрої, які ні в якому разі не потрібно підключати до генератора

При частому відключенні світла багато українців придбали генератор для своїх домівок.Світло часто вимикають, а деякі райони залишаються без світла цілий день, а то й більше. Тож генератор – це як мінімум можливість зарядити свої гаджети, приготувати їжу чи трішки зігріти будинок. Але в цьому питанні є маса нюансів. Більшість генераторів видають нестабільну напругу, а це несе загрозу вашій побутовій техніці.

Яка техніка вважаються найбільш чутливою?

Серед приладів, до яких потрібно ставитися з великою обережністю відносяться: Опалювальні котли, медичне обладнання, морозильні камери, відеотехніка тощо.Жодне з цих пристроїв не можна підключати до звичайного бензинового чи дизельного генератора. Дешеві генератори найбільш небезпечні, адже напруга в них скакає.

Крім того, навіть європейське дороге обладнання іноді не видає чисту синусоїду. Фахівці рекомендують купувати інверторний генератор тільки для будинку.Вони видають рівномірний струм і абсолютно безпечні для всіх електроприладів в будинку. Інверторні генератори дорожчі за звичайні генератори і є дуже дефіцитними в Україні.

Як можна убезпечити звичайний генератор?
Не підключайте дуже багато електричних пристроїв.

Будь ласка, використовуйте правильний подовжувач.Це має відповідати номінальній потужності, яку може витримати загальна кількість усіх підключених пристроїв.

Якщо ви невпевнені в цьому питанні,радимо звернутися до досвідченого електрика.

Facebook Comments
Головний редактор:
Leave a Comment

This website uses cookies.