Як перевірити Xiaomi на оригінальність

Переживаєте, що ваш Xiaomi – підробка? Давайте дізнаємося, як перевірити його справжність. З самого початку свого існування Xiaomi швидко набрали популярність за рахунок філософії випуску своїх пристроїв – максимум можливостей за мінімальний цінник. Коли компанія тільки з’явилася на світ, багато фанатів смартфоностроенія сприйняли Xiaomi не інакше як черговий китайський «підвальний» бренд, який робить свою продукцію буквально на коліні.

Однак історія показала, що Xiaomi не перетворилися на гарбуз після початкової позитивної реакції журналістів і техно-ентузіастів. Навпаки, китайський бренд буквально «з ноги» відкрив двері в мас-маркет, і тепер шансів побачити смартфон Xiaomi в руках звичайного користувача, можливо, навіть простіше, ніж колись надпопулярні популярні пристрої від Samsung.

На жаль, такий приголомшливий успіх приніс не тільки очевидні плюси, але негативні наслідки – Xiaomi не обійшла стороною такий звичний «недуга» більших виробників, як підробка продукції. Якщо ви вирішили придбати собі пристрій Xiaomi, незважаючи на і без того низький цінник справжньої продукції китайського бренду, ви все одно можете нарватися на підробку. Як же відрізнити оригінал від підробки? Давайте розбиратися!

 

ПЕРЕВІРКА ЧЕРЕЗ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ XIAOMI

Найточнішим і на 100% працюючим способом буде найпростіший і очевидний – власний сервіс Xiaomi, запущений, очевидно, для того, щоб запобігти масовим підробки китайської компанії. У кращих традиціях Apple, яким Xiaomi намагаються наслідувати, сайт виконаний в мінімалістичному і зрозумілою навіть для користувача початкового рівня стилі.

Перевірка за серійним номером

Отже, спочатку перевіримо справжність смартфона по його серійним номером. Знайти його можна на коробці, в якій поставлялося пристрій. Позначається номер простий абревіатурою – SN (Serial Number – серійний номер). Вписуємо «серійник» в відповідну рядок на сторінці сайту перевірки і переконався, чи співвідноситься виданий результат з моделлю вашого смартфона.

 

Перевірка по IMEI

Також перевірити, чи не продали чи вам якусь дешеву копію, можна і по IMEI – індивідуальний міжнародний ідентифікатор будь-якого смартфона або навіть звичайного «кнопкового» телефону. Його також можна знайти на коробці купленого вами пристрою Xiaomi. Процес перевірки аналогічний першому способу – просто вбиваєте номер і порівнюєте результат.

 

Перевірка через додаток AnTuTu Officer

Якщо ви хочете додаткової перевірки, щоб закрити питання автентичності вашої покупки раз і назавжди, то на допомогу також може прийти додаток, розроблений третьою, а саме AnTuTu Officer. Як можна зрозуміти з назви, AnTuTu Officer був розроблений командою, яка працює над, можливо, найвідомішим бенчмарк-тестом – AnTuTu.

 

На жаль, як і сам додаток-бенчмарк, AnTuTu Officer було нещадно видалено з пристроїв Google Play Маркета – звичним пошуком в магазині від Google знайти його не вийде. Однак не варто засмучуватися – в цій ситуації нам, як, втім, і завжди, допоможе улюблений багатьма форум 4PDA. Забиваємо в рядок пошуку того ж Google або, наприклад, Yandex запит «AnTuTu Office 4PDA скачати», і ось перед нами з’явилася сторінка скачування потрібного нам додатки.

 

Так ось, встановивши потрібну нам програму, переходимо до самої перевірки автентичності смартфона Xiaomi. Алгоритм верифікації пристрої простіше нікуди – вам необхідно натиснути на кнопку Start і дочекатися закінчення перевірки. За необхідності виконуйте вказівки, які може видати додаток. Якщо ваш смартфон пройде перевірку успішно, то на екрані ви побачите назву вашого пристрою на зеленому тлі.

ДОДАТКОВІ СПОСОБИ ПЕРЕВІРКИ ДІЙСНОСТІ ПРИСТРОЇВ XIAOMI

Звичайно, навіть незважаючи на офіційні способи перевірки щойно купленого телефону Xiaomi, бути повністю впевненим у результатах сканування IMEI або серійний номер вийде, напевно, тільки у тих людей, хто не знає слово «сумніви». Для всіх інших є ще кілька способів упевнитися, що новий смартфон – не підробка.

 

Перевірка по програмному забезпеченню

Ми вже з вами багато разів обговорювали значимість прошивки від Xiaomi – MIUI. Це не просто один з найпопулярніших інтерфейсів на базі Андроїд. MIUI – це особа Xiaomi, частина його ринкового «ДНК». Багато в чому саме завдяки гарній, функціональної і багато в чому новаторською прошивці Xiaomi стали настільки відомі й улюблені в усьому світі.

 

Крім, на думку багатьох, красивого зовнішнього вигляду і наявності багатьох крутих функцій, наявність MIUI, встановленої «з коробки», передбачає не тільки те, що користувачеві буде зручно переходити від одного пристрою Xiaomi, але і повну впевненість в автентичності продукту. Так, все так просто – якщо ви купуєте смартфон від Xiaomi, і на ньому встановлена ​​саме MIUI, можете бути впевнені в тому, що перед вами справжня «ліцензія».

 

Як і інших більш іменитих брендів, Xiaomi торкнулося відоме прокляття – підробки оснащуються абсолютно неадекватним, «кривим» софтом. Зазвичай програмісти цих компаній-одноденок, які збирають касу на довірливих покупців, не особливо переймаються з підготовкою «рівно» працює ПО. А навіщо, якщо все інше зроблено так похабно? На готову болванку встановлюється якийсь незрозумілий самопал, повний вірусів і багів. Природно, ніякої сертифікацією від Google там і не пахне.

 

Також деякі «щасливці», що потрапили на розлучення, рапортують, що просто так розблокувати завантажувач, щоб встановити ту саму MIUI, що не получть – смартфон видасть всі можливі помилки і може назавжди піти в циклічну завантаження, в результаті перетворившись в «цеглина».

 

Так що обов’язково під час покупки не забудьте банально включити пристрій, щоб розпізнати встановлену на ньому MIUI.

 

Перевірка комплекту поставки і зовнішнього вигляду смартфона

Ще одним очевидним пунктом спільної перевірки пристрою буде огляд коробки, в якому поставляється новий смартфон. Коробка повинна мати якісну друкарню, банально виглядати «не соромно». На ній повинні бути присутніми згадані вище серійний номер і IMEI, а також короткі технічні характеристики.

Усередині коробки обов’язково перегляньте комплект поставки – незалежно від вартості смартфона Xiaomi всередині коробки повинні знаходитися в обов’язковому порядку: блок зарядного пристрою, кабель зарядки, коротка інструкція і талон гарантійного використання.

 

Також не забувайте оглянути зовнішній вигляд смартфона. Одним з переваг смартфонів Xiaomi є досить непогана якість збірки, з огляду на вартість пристроїв. Якщо ви відзначаєте, що деталі гаджета прилягають один до одного недостатньо щільно і при стисненні смартфона з’являються сторонні скрипи і інші звуки, швидше за все, перед вами фальшивка.

 

Наостанок порадимо також перевірити відповідність характеристик, зазначених на коробці, з реальним використанням апарату. Прямо перед покупкою попросіть послухати яку-небудь мелодію, щоб дізнатися якість динаміків. Обов’язково зробіть пару фотографій на кожен з модулів камер, щоб побачити якість знімків – якщо ви купуєте смартфон-среднебюджетнік, а фотографує він як кнопкова Нокіа, то, очевидно, вас обманюють.

 

Будьте уважні перед покупкою, і не забувайте про те, що навіть після придбання неякісного (несправжнього) товару, ви завжди можете повернути його, якщо вас щось бентежить.

 

Facebook Comments
Головний редактор:
Leave a Comment

This website uses cookies.