Телевізори Xiaomi: відміну глобальної версії від китайської

Компанія Xiaomi займається випуском продукції не тільки для глобального ринку, а й для внутрішнього споживача в Китаї. Телевізори, які надходять у продаж у багатьох країнах, мають відмінності від тих, які надходять у продаж строго на китайський ринок. Давайте спробуємо розібратися чим відрізняється телевізор, випущений для українського споживача від китайського.

 

На Українському ринку телевізори фірми Xiaomi з’явилися відносно недавно, але за цей короткий час зайняли одну з лідируючих позиції і продовжують користуватися попитом. Таку затребуваність можна пояснити важливим поєднанням – високої якості і доступної вартості. Основною особливістю цих телевізорів є чітка і реалістична картинка, яка є в телевізорах, як преміального класу, так і бюджетного.

Зовнішній вигляд

У телевізорі у звичайній картонній коробці, усередині він захищений пінопластом. З одного боку коробки перераховані всі особливості даної моделі: 4K Ultra HD Android TV, HDR, вбудований Chromecast і інше. На глобальної версії на коробці немає написів на китайській мові. Модель телевізора написана з літерним закінченням RU.

Перевірка версії

Є можливість перевірити справжність телевізора «mi.com/global/verify/#/ua/tab/imei», де необхідно ввести серійний номер пристрою, якщо у вас глобальна версія то ви отримаєте відповідь

Меню Українською мовою

У китайській версії при першому включенні, знадобиться витратити не мало часу для настройки системи, відключення китайських і підключення українских сервісів .Але такого не виникає якщо ваш телевізор випущений російського ринку, який, підтримує російську мову відразу. Швидка настройка від Google допоможе легко зробити голосову настройку через ваш смартфон.

Цифрове ТБ

У китайській версії телевізорів Xiaomi не працюють українські частоти, а тільки китайські частоти в системі DTMB-мовлення. Також не підтримуються українські частоти цифрового телебачення. Тому через цеї недоліку необхідно купувати додатково зовнішній Т2-тюнер.
У українськії версії є вбудований цифровий тюнер, який працює в популярних стандартах мовлення: DVB-T2 (ефірне) і DVB-C (кабельне). Вам всього лише необхідно вставити кабель в тюнер йде від вашої антени або від провайдера кабельного телебачення, заново відрегулювати і насолоджуватися переглядом.

Android TV

Наявність Android 9 дозволяє користувачам без будь-яких проблем використовуватися українською мовою при «спілкуванні» з телевізором. Крім Google Play Market в телевізорах встановлений фірмовий лаунчер (оболонка) Patch Wall. Особливість Patch Wall полягає в тому, що вона підлаштовується під кожного глядача, запам’ятовуючи і аналізуючи його інформаційні переваги. Це означає, що система постійно навчається і вдосконалюється, в результаті чого істотно підвищується пошук цікавого для користувача відеоконтенту.
Домашню сторінку від Google можна викликати кнопкою пульта із зображенням кружечка, а Patch Wall – кнопкою з написом MI.

Пульт ДУ з голосовим пошуком і командами

У телевізорів, як глобальної, так і китайської версії є голосові команди, які дуже допомагають і компенсують відсутність кнопки «Меню» на пульті. У китайському варіанті управління голосом здійснюється або на китайській мові, або на англійській, а для українського ринку, голосові команда віддаються на українській мові. Но при цьому пульти виглядають однаково.

Facebook Comments
Головний редактор:
Leave a Comment

This website uses cookies.