Керівництво східноєвропейського підрозділу Viber Rakuten в черговий раз нагадало про головні «коронавірусні» примочки месенджера. Основні з них – “Режим вікторини” для віддаленої освіти, додаток для оповіщення населення про динаміку поширення COVID-19 і онлайн-лікарський порадник від коронавируса з чи то знущальною, чи то гумористичною назвою «Іван Маск». Переваги зазначених додатків донесла до обивателів глава східноєвропейського PR-департаменту розробника Зарена Канчева.
«Карантинний» додаток для учнів
За словами Канчевой, проведене на замовлення «Вайбера» опитування продемонструвало бажання більш ніж 20 000 українських респондентів використовувати напрацювання компанії для навчання дітей в період жорсткого карантину.
– Наше “керівництво для вчителів” має понад 25 тис. передплатників з числа педагогів, – похвалилася топ-менеджер.
В даний час фахівці Viber, за запевненнями Канчевой, займаються … навчанням вчителів.
– Ми намагаємося навчити педагогів навичкам успішного адміністрування спільнот, – заявила піарщиця в бесіді з журналістами 24tv.ua.
Користуватися інструментами Viber «дуже просто», пояснила Канчева, після чого почала в черговий раз рекламувати набивший оскому «режим вікторини» (докладніше про цю опцію можна почитати тут ).
«Коронавірус-інфо»
Дана програма, створена при активній підтримці Міністерства охорони здоров’я і якогось Інституту когнітивного моделювання, інформує громадян України про загрози COVID-19. Додаток, за запевненнями Канчевой, має 3 млн передплатників.
Про те, в чому саме виражається практична користь цього творіння для «пересiчного», піарщиця поширюватися не стала.
«Лікар Іван Маск»
Цей чат-бот, створений у співпраці з Міністерством охорони здоров’я, покликаний «давати відповіді на найпоширеніші питання» з приводу COVID-19. При цьому чат-бот категорично відмовився відповідати на питання, чому президенту Зеленському можна порушувати« жорсткий карантин » і не бути оштрафованим за це , а простим громадянам не можна.
Хто такий Іван Маск і в чому його заслуги перед медичною наукою, Канчева поширюватися не стала. Спроба автора цього репортажу отримати відповіді на ці питання в Google викликала щире здивування у всезнаючого пошуковика, який відреагував на відповідне питання наведеною нижче картинкою.
Leave a Comment