Менше доби тому на території Китаю розпочався офіційний продаж спортивного браслета Xiaomi Mi Band 4, який оснащений за останнім словом техніки. Це наручні пристрій одержав 0,95-дюймовий кольоровий OLED-екран з роздільною здатністю 240 на 120 пікселів, причому він підтримує сенсорне керування. За захист матриці відповідає загартоване скло, на яке нанесено олеофобним покриття для запобігання появи відбитків пальців. У зв’язку з усіма цими особливостями трекер швидко привернув увагу мільйонів людей, в результаті чого він вже опинився в дефіциті, але жителям України і інших країн світу не варто поспішати з його купівлею.
Не можна не помітити, що за автономність в Xiaomi Mi Band 4 відповідає акумуляторна батарея ємністю 135 мАг, одного повного заряду якої вистачає на 20 днів автономної роботи помірного використання, тоді як при постійному зчитуванні пульсу, а така можливість в гаджеті є, цей показник сміливо можна ділитися в 2 – 3 рази. Також потрібно розуміти, що в теплу пору доби трекер буде працювати відчутно довше, ніж в холодну, а тим більше на морозі, де він час від часу так і зовсім може самовільно вимикатися, якщо його батарея промерзне, наприклад, з огляду на тривале перебування на вулиці.
Однією з особливостей новинки стало голосове керування, заради якого в цей фітнес-трекер додали мікрофон. Користувач може віддавати браслету команди за допомогою голосу, а він буде їх виконувати, показуючи відповідь на команду або запит на невеликому екрані. За допомогою Xiaomi Mi Band 4 можна управляти відтворенням музики на мобільному пристрої, а домогтися роботи такої можливості дуже просто – достатньо підключити трекер до смартфону на базі Android або iOS, як відразу після цього, за словами виробника, все запрацює автоматично. Для повноцінного використання браслета потрібно встановити на телефон додаток Mi Fit.
Спортивний браслет Xiaomi Mi Band 4 вийшов на ринок в двох версіях, одна з яких є базовою, а інша – просунутої. Остання відрізняється тільки тим, що вона має чіп NFC для оплати покупок в магазинах і проїзду в громадському транспорті. Тим не менш, важливо знати, що така модель в Україні і інших країнах світу не працює, тому що виробник реалізований прив’язку «заліза» до платіжної системи Mi Pay, а вона працює виключно в Китаї. Втім, за офіційними даними, така система з’явиться на українській території вже влітку цього року, тому українцім, які хочуть оплачувати проїзд в транспорті і покупки в магазинах, варто, напевно, купувати модель саме з NFC, а така повинна стати доступна для покупки в китайських магазинах в липні цього року.
Leave a Comment