Гаджети

Apple запустила рекламу навушників Powerbeats Pro до релізу

26 березня видання 9to5Mac розкрило дизайн майбутньої бездротової гарнітури Powerbeats Pro від Apple. А вже на цьому тижні на одній з вулиць Голлівуду був помічений плакат із зображенням навушників.

Величезний вертикальний плакат розмістили в Лос-Анджелесі на перетині вулиць Сансет і Вайн. На ньому зображена біла версія Apple Powerbeats Pro з підписом «Абсолютно бездротовий зв’язок». Можливо, анонс новинки варто чекати найближчим часом і з’явиться вона тихо на сайті магазина компанії, як це було з AirPods (2019).

З чуток, гарнітура отримає новий чіп H1 і функцію запуску асистента Siri по голосовій команді. Powerbeats Pro орієнтовані на спортсменів, тому, мають форму гачків. Очікувана вартість від 199 доларів.

Facebook Comments Box
Yulia Dimitrova

Recent Posts

У Вінниці чоловіки побили людину, а поліцейський спостерігав за інцидентом

У мережі поширюється відео бійки, яка, за словами очевидців, сталася у мікрорайоні Тяжилів у Вінниці.…

5 години ago

Apple готує лінійку продуктів «Ultra»: ціна і характеристики

Головний фокус Apple зміщується в бік продуктів класу «суперпреміум». Очікується поява таких пристроїв: iPhone Ultra…

5 години ago

Київстар, Vodafone чи lifecell: як підключити дешеві тарифи, щоб був безлімітний інтернет

Багато українців під час вибору мобільного тарифу дедалі більше звертають увагу не тільки на його…

12 години ago

Ветерани можуть отримати нову безкоштовну допомогу від держави: подробиці

В Україні запустили нову державну програму медичної допомоги для ветеранів та військових, які отримали травми…

13 години ago

Сигарети різко подорожчають з 1 квітня: скільки доведеться платити за пачку

Якщо зараз пачка сигарет у магазинах коштує приблизно 140-155 гривень, то вже з 1 квітня…

14 години ago

Світло та газ подорожчають вже з 1 червня: які тарифи готують для українців

Заборгованість українців за комунальні послуги стрімко зростає, однак влада готується до перегляду тарифів на базові…

15 години ago