Xiaomi Mi Band 3 заміна Apple Watch для iPhone

браслета захищена від попадання води і пилу. Mi Band 3 можна занурювати в воду на глибину до 5 метрів без побоювань. Стандарт захисту, якому відповідав би браслет, IP68.

Габарити Mi Band 3 трохи більше таких у другого покоління браслета, однак говорити про яку-небудь громіздкість не доводиться. На гладкій фронтальної поверхні капсули є невелика виїмка для сенсорної кнопки, яка легко намацується пальцем навіть в повній темряві, що, втім не є необхідністю – активувати екран можна простим підняттям руки. Сам дисплей має діагональ 0,78 дюйма при дозволі 128 × 80 пікселів – достатньо для відображення тексту. Яскравості екрану, на жаль, не завжди вистачає на сонці. Ззаду Mi Band 3 виконаний з пластика – тут розташувався датчик пульсу. В цілому, можна зробити висновок, що через свою строгості подібний дизайн буде корелювати як з класичним, так і зі спортивним способом.

З дизайном зрозуміло, але що він вміє? В цьому плані браслет з лишком відпрацьовує свої $ 20. За такий скромну ціну покупець отримує і крокомір, і пульсометр, і трекер сну. Крім цього, Mi Band 3 оповіщає користувача про повідомлення зі смартфона за допомогою легкої вібрації, яка, до слова, використовується і для будильника. Встановити останній можна через спеціальний додаток для iOS і Android – Mi Fit. По суті, вся взаємодія з браслетом відбувається саме через Mi Fit. Додаток дозволяє дивитися статистику активності, стежити за досягненнями друзів, виконувати тонке налаштування Mi Band. Можна як відредагувати список програм, повідомлення яких транслюються на браслет, так і виконати якусь кастомізацію його інтерфейсу. Зокрема, вибрати один з трьох циферблатів або налаштувати порядок пунктів меню, їх кількість. Там же користувачеві доступна активація режиму «не турбувати».

Mi Fit вміє ставити мету у вигляді певної кількості кроків в день, ґрунтуючись на заданому «бажаному вазі». По досягненню необхідної позначки користувача радує відповідне повідомлення, а при постійному виконанні цілей – нагорода. Є функція «Пошук пристрою», аналогічна такий у Apple Watch, при її включенні поєднане пристрій видає гучний звук, що допоможе, коли ви забули, куди поклали телефон. До слова, без Bluetooth-підключення ця фішка не працює. Тим не менш, не пов’язаний зі смартфоном браслет все ще має якийсь запас необхідних функцій. Так, наприклад, можна запустити секундомір, побачити погоду на найближчі дні, дізнатися стан батареї, пройдену відстань і кількість спалених калорій, виміряти пульс, включити режим тренування. У Китаї продається версія Mi Band 3 з NFC-чіпом, яка підтримує безконтактні платежі, однак на території Росії підтримка функції так і не була реалізована.

Xiaomi Mi Band 3 заряджається за допомогою фірмового кредла, втрачати який настійно не рекомендується, так як чекати новий з Китаю доведеться довго. Для заповнення батареї необхідно витягувати капсулу з ремінця, однак переживати про це явно не варто – заряджати браслет часто явно не доводиться. Усередині цього маленького корпусу акумулятор типу Li-Po на 110 мАг. При нормальному використанні з підключеним по Bluetooth смартфоном Mi Band 3 пропрацює від 15 до 20 днів, що менше, ніж у попереднього покоління фітнес-браслетів Xiaomi, але все ще досить багато. Наприклад, Apple Watch зазвичай вистачає лише на день повноцінного використання. По суті, зарядивши Mi Band 3 раз, можна спокійно виїхати на відпочинок або у відрядження, забувши про батарейку. Xiaomi зробили простоту девайса його сильною стороною, адже саме через невеликого екрану і обмеженої кількості функцій браслет може похвалитися таким часом роботи.

Повертаючись до первинних питань огляду, варто сказати, що Mi Band 3 стирає межу між використанням носиться гаджета з Android і iOS. У зв’язці з iPhone браслет виконує всі заявлені функції і навіть більше. Чи варто тоді купувати Apple Watch, які, на хвилиночку, стоять в 10-20 разів дорожче? Питання некоректне. Це пристрої абсолютно різного класу, порівнювати які як мінімум неправильно. Так, браслет Xiaomi успішно справляється з рядом функцій годин з Купертіно, проте варто враховувати, що він був створений для зовсім інших цілей. Перш, ніж робити вибір, варто зрозуміти, навіщо вам ношений девайс? Mi Band – цікавий гаджет для відстеження активності, Apple Watch – більш серйозне рішення, яке відповідає спортивним стандартам і надає більш серйозну інформацію. Крім іншого, годинник Apple мають в своєму арсеналі ряд просунутих функцій, які фактично виводять взаємодія зі смартфоном на новий рівень – прямо з них можна відповідати на дзвінки, спілкуватися з голосовим асистентом, дивитися фотографії, чи потрібно вам це? Якщо немає, Mi Band 3 стане відмінним вибором. На мій погляд, зараз, коли браслет продається в кожному магазині техніки, а проблеми з локалізацією вже вирішені – до нього явно варто придивитися.

плюси:
Час роботи від акумулятора
мінімалістичний дизайн
Низька ціна
різні ремінці

мінуси:
Чи не найяскравіший екран
Унікальний кредл для зарядки
Може не сподобатися:
Основна частина браслета чорна без можливості вибору
Підсумкова оцінка редакції: 7 з 10.

Facebook Comments
Головний редактор:
Leave a Comment

This website uses cookies.