Windows 10 прийшов повний кінець

Операційна система Windows 10 ніколи не була безкоштовною, а просять за неї рекордно великі суми грошей. Так, наприклад, в офіційному магазині Microsoft за десяту «вінду» потрібно заплатити більш ніж 3166 гривень. Очевидно, що з урахуванням своєї вартості операційна система повинна бути просто ідеальною, однак, на ділі нічого подібного не відбувається, а з кожним днем ​​ситуація лише стає все гірше і гірше, що вже встигли помітити дуже багато користувачів.

Навесні цього року Microsoft випустила нестабільне оновлення Redstone 4, в результаті чого багато комп’ютерів вийшли з ладу. На виправлення проблеми тоді потрібен був один місяць. Восени відбувся реліз апдейта Redstone 5, в якому виявили проблеми зі зникненням особистих файлів. На рішення неполадок пішло цілих два місяці. І все це при тому, що всі великі апдейти операційної системи Windows 10 тестуються щонайменше протягом 5 – 6 місяців, а іноді й довше.

Днями відбувся реліз патча KB4467691, в якому була усунена за все одна помилка – вразливість в браузері Internet Explorer. Проте, співробітники Microsoft облажалася навіть з цим, тому як після установки даного апдейта багато власників ноутбуків з менш ніж 8 ГБ оперативної пам’яті втратили можливість запускати і використовувати Windows 10. Все це вказує на те, що десятої «винде» прийшов повний кінець, а далі буде тільки гірше.

Інсайдери повідомляють, що Windows 10 втратила для Microsoft статус ключової операційної системи, тому як тепер основна ставка робиться на абсолютно нову, про яку раніше ніколи навіть не чули. Зараз вона має кодову назву Lite, володіючи модульною структурою. Дана версія ОС стане першою від американської корпорації, яка зможе встановлюватися на телевізори, планшети, смартфони, телеприставки, комп’ютери і багато інших електронні гаджети. Її можуть показати вже в 2019 році.

Всім користувачам Windows 10 слід відмовитися від установки оновлень в числі перших в світлі останніх подій. Найкраще встановлювати їх не менше ніж через один тиждень з моменту релізу, тому як до цього часу в мережі гарантовано з’являться відомості про якісь неполадки, до яких може привести апдейт, якщо такі є.

Джерело

Facebook Comments
Головний редактор:
Leave a Comment

This website uses cookies.